Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Anorexiások/volt anorexiások...

Anorexiások/volt anorexiások írnátok?

Figyelt kérdés

2010 tavasz-nyarán diéta után voltam, túlzásba vittem a diétát. Napi 400-500 kcalt ettem diéta végén és nyáron kezdtem növelni a kcalt.


Most megint keveset eszem, és ami a fura, alig van étvágyam! Csak a diákmunka miatt erőltetem magamba a tk kenyeres szendvicset. Egy átlagos napon ennyit eszek:

- 1 alma/barack vagy kis ribizli itthon reggel

- 1 gyümi a vonaton (ritkán 1 szendvics a vonaton)

- melóhelyen 1 gyümi, és 1 szendvics

- este 6 előtt egy alma


Úgy kell magamba erőltetnem a szendvicset meg sokszor a gyümit is!!! A szendvicsem kb 117 kcal (4-5 dkg barnakenyér vaj margarin minden nélkül + 5 dkg uborka + 5 dkg paradicsom)


És így is tele érzem magam! Alig vagyok éhes a nagy melegben csak inni kívánok. Ti hogy vagytok/hogy voltatok vele?


2012. júl. 1. 16:41
 1/10 A kérdező kommentje:

NEM kérek a "menj el dokihoz, pszichológushoz" "hülye vagy" kommentekből.

Csak azok válaszát várom, akik átélték milyen ez!

2012. júl. 1. 16:42
 2/10 A kérdező kommentje:
Ja, 2 éve és múlt évben 168/43 volt, utána ingadozott a súlyom nagyon max 46-46,5re jöttem fel, most 44 (vagy annyi se) vagyok.
2012. júl. 1. 16:44
 3/10 anonim ***** válasza:

És még élsz? MEllesleg a szüleid/szeretteid hol a fszban vannak? Sok balfsz, aki hagyja, hogy tönkretedd magad!


Nos, én volt, hogy napi 2 bögre tej, meg egy pudingot gyümölccsel ettem, szal az még 400 sem volt.

Aztán annyira nem bírtam, hogy zaba-hányás, zaba-hányás, most már nem csinálom (vagyis nagyon-nagyon ritkán), ám annyit elértem vele, hogy kitágult a gyomrom, így ismét sokat tudok enni. Ez NEM megoldás, de most már rengeteget kell egyek ahhoz (kb 4-5-6 péksüti, meg v fél liter folyadék), h teli érezzem magam.


De én már hízni akarok, és hízok is, meggyógyultam. Amíg te beteg akarsz lenni, addig úgysem fogsz normálisan enni.

2012. júl. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ki mondta hogy meg akarok gyogyulni? Es 4-6 peksutit egyszerre nagyon megterhelo enni nem normalis...

Hizokuran is megterheled a szervezeted. Ha picit kevesebbet eszel osszemegy. Ha annyira hizni akarsz egyel egeszseges kis terfogatu de nag kcal tartalmu dolgokat: dio natur mogyi ezekbol konnyu sokat megenni es egeszsegesek! 560/100gr a dio kcal tartalma.


De jo meg a saliontetek a zsirosak bar azok nem egeszsegesek de abbol is konnyu sokat megenni.


Olyan emberek valaszat varnam a tovabbiakvan akik nem hulyeznek le.

2012. júl. 1. 17:50
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem hülyéztelek le, és nem kell kioktatnod, ugyanis én már egy lépéssel előtted járok.


Mellesleg tudom, hogy 4-5 péksütit megenni nem normális, de az sem az, hogy egy almától teli vagyok.

Tudom, hogy egyszerre keveset, és többnyire be is tartom, a zsírosat pedig szinte nem is eszem, mert nem bírom megemészteni.

2012. júl. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

oké és mi a kérdés?

a meleget én is szeretem, mert még kevésbé kívánom a kaját és most én is nyári munkán vagyok, ma este 6-ig csak egy joghurtot ettem egy kis tk müzlivel.

2012. júl. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Én mikor anorexiás voltam az csak két hétig tartott és nekem voltak olyan napok hogy nem ettem semmit sem mert nekem utána elmúlt a lelkiismeret fuldalásom mert addig a súlyom feleslegét eldobtam.

Egyébként te hashajtózod magad vagy vízhajtózod?

2012. júl. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2 hétig voltál anorexiás??? :D:D:D:D ezen most hangosan felröhögtem
2012. júl. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Igen mert mikor én azt csináltam nem hogy egy szendvicsat vagy egy barackot ettem meg hanem még egy pohár vizet is sajnáltam magamtól. Napokig nem ettem semmit sem mert mindent sajnáltam magamtól és mert lelkiismeret fuldalásom volt. És én az a két hét alat 10-11 kg fogytam. Amit te csinálsz az csak egy diéta semmi bajod sincs. Egyébként én hánytattam magam és hashajtóztam (még mindig).
2012. júl. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Előbb elfelejtettem oda írni hogy egy anorexiás nem lássa be hogy anorexiás. Én mikor ezt tetttem utána egy hónappal olvastam utána és akkor láttam hogy én is ezt csináltam
2012. júl. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!