Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A 'rezgős' gépek valóban...

A 'rezgős' gépek valóban fogyasztanak? érdemes használni?

Figyelt kérdés
ha igen, akkor naponta mennyit és mennyi idő után látható a változás?

2012. júl. 1. 19:18
 1/6 ace28 válasza:

Nekem anyukám jár erre a flabelos-ra 10 percet 2 naponta.

1 hónapja jár és már látszik rajta a változás persze ő csak az utolsó kilókat szeretné leadni, de hasznos:)

2012. júl. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 ace28 válasza:
De mellette nagyon szigorúan kell figyelni az étrendre!!!
2012. júl. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

és alakformálásra jó?

egyébként köszi a választ:)

2012. júl. 1. 19:23
 4/6 A kérdező kommentje:
amugy nem a flabelos gépre gondoltam hanem amik vannak h derékre kötős vagy amit kézzel kell irányitani..:)
2012. júl. 1. 19:26
 5/6 anonim ***** válasza:

ace28


Azt mond meg nekem ha szigorúan be kell tartani az étrendet akkor mégis honnan a fenéből tudod hogy az a valami használ?

Komolyan bosszantó hogy ennyire következetlenek az emberek. Ugyanennyi erővel éppen hátráltathatja is a fogyást csak az étrend ezt ellensúlyozza.

Miért van az hogy 10emberből 9 nem képes logikusan gondolkozni? Ha valaki csak direkt le akar fogyni már az önmagában szinte garantálja hogy tudta nélkül kevesebbet egyen és egy szer vagy gép hatékonyságáról ne szülessen valós tapasztalat." Én életmódot váltottam és mindennap piszkáltam az orrom és szerintem nagyon hatásos az orrpiszkálás, biztosan attól fogytam le." Ilyen szintű tudásra tesznek szert és ezt reklámozzák egymásnak az emberek, teljesen féktelenül.

És a tapasztalatra hivatkoznak, sőt a kérdezők is erre kíváncsiak. Ez nem tapasztalat.


Az összes fitneszgép és az összes fogyasztószer egészen gyermeki ésszel is röhejes badarság. Csak az tudja becsapni magát vele aki elfogult lesz, mert ezek a megoldások annyival egyszerűbbek és kényelmesebbek hogy el akarja hinni amit eladnak neki.


Egy nagyon alapvető dolgot kell itt tisztába tenni:

A mozgásszegény életmódot és a rossz étrendet semmi sem ellensúlyozhatja. Ez teljesen nyilvánvaló, nincs olyan hogy a zsír majd elpárolog valami szertől vagy kezeléstől, függetlenül attól hogy mennyi kalóriát vittél be és milyen minőségben.


Nincsen helyi fogyás, az izmok és a felettük lévő zsírpárnák között nincs közvetlen kapcsolat. Az izmok használják el az energiát, az hogy valami rázza a rajtad lévő zsírt, nem igényel energiát a testedről. Vannak ilyen biszbaszok amik elektromossággal megráznak és ezzel "stimulálják" az izmokat. Ez egy vicc, nem hiszem hogy nehéz lenne a normális izommunka és az áram hatására történő enyhe, de gyakorlatilag munkavégzés nélküli megfeszülés között észrevenni a különbséget.


Ha valami áltudományos azt onnan lehet tudni hogy fehérköppenyes emberek ajánlják, valamilyen minősítésre, oklevélre ajánlásra vagy média szereplésre hivatkoznak és értelmetlen, de tudományosnak ható zagyvaságokat, nem létező szakkifejezéseket halmoznak egymásra.

De az önmagában is gyanús lehet ha túl szép hogy igaz legyen, azaz mindentől függetlenül megoldást kínál a problémádra, például "fogyaszt".


Az emberek ilyenkor elkezdenek mentegetőzni hogy ők is diéta mellett használnák nem magába ettől várják a csodát, ez csak kiegészítés lenne stb. Egy önmagában kitűnően működő módszerhez, azaz a helyes életmódhoz nem kellenek drága és kétes eredetű kiegészítések.

2012. júl. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Maximálisan egyetértek.Én is hasonlót írtam volna a "csodaszerekről".
2012. júl. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!