Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le 10-15 kilót...

Hogyan fogyjak le 10-15 kilót 2-3 hónap alatt? Valaki kezdené velem?

Figyelt kérdés
Szeretnék megszabadulni 10-15 kg-tól persze mindezt zsírból... étrenddel nem sokat tudok kezdeni csak hogy nem eszek kenyeret meg cukros édes dolgokat csak vizet iszok és nem vacsorázok... ennyit tudok tenni... meg evés előtt iszok sok vizet hogy kevesebbet egyek... inkább a sportra alak formálásra koncentrálnék.. tippek? valaki kezdené velem?
2012. júl. 2. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Én tavaly 3 hónap alatt szabadultam meg 15 kg-tól. Leírom mit csináltam:

Reggelire és vacsorára fogyókúrás turmixot ittam. Este még esetleg gyümölcsöt mellé.

Ebédre normális kaját, de csak kisadagot.

Nagyon sok séta és úszás mindennap.

Egyébként rengetegszer bűnöztem, sajnos nem tudtam megállni, különben sokkal több lement volna. De én ezzel is nagyon elégedett voltam.

2012. júl. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De jó neked gratulálok :)) köszi a tipp-et :) üzibe tudnál nekem képet mutatni az akkori alakodról meg a mostaniról?:) és amúg ykipróbálom :)) bár én inkább a sport-ra koncentrálnék:)
2012. júl. 2. 19:09
 3/4 anonim válasza:

Futással.Az a legjobb,csak kell hozzá egy jó sportmelltartó(ha lány vagy),meg egy normális cipő.Fokozatosan szoktasd hozzá magad!

És fehérjét fogyassz többet,gyümölcsöt csak délelőtt egyél,mert magas a cukor tartalma.

A cukrot hagyd el,én amikor nehezen tudtam leszokni róla,akkor króm tablettát szedtem,de nem kellett sokáig!Nem káros.

Később,amikor a futástól megáll a fogyás szedhetsz L-Karnitint(természetes zsírégető),és esetleg kiegészítheted más edzéssel(nekem a fitness jött be:kis súlyokkal való edzés). Így tudsz zsírból veszíteni!

Más: úgy is lehet fogyni,hogy alig eszel egész nap,mert rengeteg elintéznivalód van a városban,rohansz mindenhova és alig tudsz enni. Olyankor is keveset. Ez hamar megvan,de nem tartós fogyás,és szerintem izomból is veszítesz ezzel a módszerrel.

2012. júl. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm:) és igen lány vagyok :)
2012. júl. 2. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!