Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 800 kalorával fogyókúrázom...

800 kalorával fogyókúrázom mennyi idő után indul meg a fogyás?

Figyelt kérdés
tudom hogy hülyeséget csinálok de nem érdekel már mindent megpróbáltam és semmiszval nem akarok bunkóskodó válaszokat 60 kg vagyok 160 cm . és már 1 hete csinálom és semmi. azért lehet mert elsőnek raktároz a szervezet? ha igen aztán ugy is megindula fogyás vagy tévedek? ha nem mennyi idő után imdul meg a fogyás? köszi a válaszokat

2012. júl. 2. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Majd megindul a fogyás izomból, a háj meg marad, szép leszel :D
2012. júl. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azért ott már valami gond van,ha meg se moccan... Kéne mennie...

Sportolsz valamit?

Eszel elég rostot?

Hányszor eszel egy nap?(min. 5)

Iszol elég folyadékot?(min. 2-3 l)

Ha ezek közül legalább 2-3 okés,akkor jobb lenne elmenni dokihoz és beutalót kérni endokrinológiára... Lehet,hogy van valami gond a pajzsmirigyekkel. Egyébként a kis okoskodás után,hogy válaszoljak a kérdésedre,a fent felsoroltak betartásával,még ha nem is sportolsz,és 800 kalóriával úgy 1-2 héten belül már lenne 1-3 kg eredmény azért... Kis jótanács: mivel ez a mennyiség nagyon kevés(ezt te is tudod,én is,mindenki) utána már semmi se lesz a régi,ha lefogysz. Sajnos amint visszaváltasz a megszokotthoz,visszajönnek a kilók,szóval a későbbiekben is törekedj rá,hogy főleg zöldséget,sovány tejterméket meg fehér húsokat fogyassz,de ezt már lehet,hogy száz helyen olvastad,mivel gondolom a sok fogyókúra kipróbálása miatt már elég jártas vagy a dolgokban.:) És ami még fontos: szedj valami vitamint,vagy étrend kiegészítőt(én ajánlom a Béres Actival MAX-ot,én legalábbis ezt szedtem az 1000 kalóriás alatt,ez elég sok mindent tartalmaz),mert az ilyesmit ennyi kalóriából nehéz fedezni. Sok sikert a fogyihoz!:)

2012. júl. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)
2012. júl. 3. 07:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!