Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A Laurapan teljes kiőrlésű,...

A Laurapan teljes kiőrlésű, tömör kenyerei jobbak a hagyományos fehér helyett?

Figyelt kérdés

A teszkóban kapható, elég pici csomag, de olyan tömör, hogy fél kilót nyom. Teljes kiőrlésű, élelmi rostos és magvas. Ahogy elnéztem a kalóriatartalma nem sokkal kevesebb, mint a fehér kenyéré. Megéri megvenni, mármint egészségesebb, fogyás szempontjából előnyösebb? A fél kilós csomagot négyszerre ettük meg, talán egy félkilós fehérkenyéret is így eszünk meg, ez viszont sokkal jobban telít.

A páromnak súlyproblémái vannak, így eldöntöttem, hogy teljesen életmódot változtatunk, a fogyókúrákban nem hiszek, ezért akarom lecserélni a hagyományos kenyeret.


2012. júl. 3. 11:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Te nem tudod mi az a fogyókúra... nem a kenyeret kell lecserélni hanem elhagyni kell. Kukorica/zabpehely mehet úgy délig délután csak rizs (délelőtt is mehet ha nincs más), reggel este futás valamelyik futás előtt fegyenc edzés (nem durva csak kicsit átmozgat, ugye mert a bőrtönmen nincs nagy hely) este 6 után nem eszel. Tádá és ha rendesen csináljátok ti lesztek az álompár :D
2012. júl. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja és sok fehérje, hal, csirke, pulyka, esetleg ha nincs idő akkor fehérjeturmix (a Biotechnél van olcsó nagy menyiségben)
2012. júl. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem 50 kilót kell leadni, csak párat, így az életmódváltoztatást inkább az egészség miatt csináljuk, nem a fogyás miatt, az csak egy remélt dolog. Eszemben sincs kukoricapelyhen meg fehérjeturmixon élni.

Továbbra is szeretnénk kenyeret fogyasztani, a kérdés arra irányult, hogy egy ilyen jellegű kenyér egészségesebb-e, mint a fehér, tehát megéri-e megvenni és hogy esetleg tényleg jobban telít-e vagy más-e a glikémiás indexe.

2012. júl. 3. 13:21
 4/4 anonim válasza:

Én is vettem ilyen Lauropan teljes kiörlésű roskenyeret.

Ha megnézed az összetevőket csak teljes kiörlésű rozs, kovász, víz, só és élesztő van benne.

A többi kenyérben mindenféle, hogy tartósítószer, állományjavító...

A fehér liszt, pedig eleve egészségtelen.

Egyetek minnél több rostot, nyers zöldséget, telítetlen zsírsavat...

Például reggelire zabpehely(lassan felszívódó szénhidrát) lenmagpehely (omega3 zsírsav)

Ehhez a kenyérhez, vaj és margarin helyett használjatok oliva olajat.("El toro" szintén a tescoban kapni, jó minőségű és nem kell megfizetni a nevét...)


Ha kellenek még tippek írj nyugodtan. :)

2015. febr. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!