Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 148 kg mennyire veszélyes egy...

148 kg mennyire veszélyes egy 18 éves kb.183-4 m magas fiúnak, mennyi lenne az ideális súlyom és mennyi idő lenne leadni? Mindenféle képen fog lógni a bőröm?

Figyelt kérdés
Mit ajánlotok? Szerintem ételfüggő vagyok, napi 24 órából 16-ot házban töltök, többi alvás. Kiskorom óta kövér vagyok, de nem birok egyszerűen nem enni.

2012. júl. 3. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:
mozogjál sokat és egyél kevesebb zsíros ételt
2012. júl. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát szerintem azért elég veszéllyes én sem vagyok vékony kb 70-75 kg vagyok és 178 cm magas és jópár évvel fiatalbb mint te. Én csak akkor eszek ha unatkozok.Nos rátérve a te problémádra szerintem ha fogyni akarsz ez minimum 2 hónap de inkább 3.A bőrröl viszont úgy tudom hogy csak akkor lóg hogyha hirtelen adsz le sok zsírt.De ha szépen fokozatosan akkor elvileg nem fog lógni a bőröd.
2012. júl. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez rendkívül súlyos elhízás, pláne 18 évesen, és egyértelműen nagyon veszélyes. Csontozattól és izomzattól függően 70-80 kg lenne az ideális súlyod, de mielőtt sportolni vagy diétázni kezdenél, fordulj orvoshoz, ne egyedül vágj neki. Ha normális ütemben adod le, legalább egy év, mire eléred az ideális súlyodat, de azért pár hónap alatt is sokat javulhat már a helyzet.
2012. júl. 4. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Legalább egy év de inkább több elérned a normál testsúlyodat. Mindenképpen lógni fog a bőröd mert már piszkosul megnyúlt de visszahúzódni csak kis mértékben tud.

Elég veszélyes ennyire elhízottnak lenni, én is csak nyomatékosítani tudom hogy orvossal fogyj ne magadtól.

Igyál rengeteg vizet, sétálj minden nap egy órát reggel vagy este, lisztet és cukrot tartalmazó kajákat , italokat teljesen iktasd ki az étrendedből.

2012. júl. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Én 120-ről kezdtem 2010 novemberében.

Nem biztos, hogy év alatt le fogsz fogyni.. Én járok konditerembe (személyi edző által összeírt mozgásterv), dietetikus által összerakott étrendem van, mégis max havi 2 kg-t tudok fogyni.

De legalább még nem lóg a bőröm.. 30 kg-t fogytam eddig, de kihagytam fél évet, haláleset miatt, nagyon összetörtem.


Ha gyorsan fogsz, lógni fog a bőröd.

Az evést megállni pedig csak akaraterővel lehet! Illetve kezdj el biciklizni (szobabicikli is oké), az nem terheli az ízületeidet sem. :)


Sok sikert!

2012. júl. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez rengeteg!


Ha van rá pénzed, akkor személyi edzővel konzultálj!


Jelezd a problémád a háziorvod eflé is, bár elég gáz, ha ő eddig nem tett semmit ezügyben!

2012. júl. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
183 méter? az igen ;) amugy norbizz, különben nem fogja sokáig bírni a tested....
2012. júl. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!