Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Minden napi fél óra futás,...

Minden napi fél óra futás, felülés, tónus, egészségesebb étkezés. Mennyi idő alatt érhetem el a kívánt súlyt? (kérdés lenn)

Figyelt kérdés
16 éves 62 kilós lány vagyok, és 55 kilós szeretnék lenni.. Futás, és edzés + kevesebb ételbevitel, egészségtelen étel elhagyása következtében kb. mennyi idő alatt tudnék lefogyni 55 kilóra?
2012. júl. 4. 14:49
 1/1 anonim ***** válasza:
pacsi én férfiember vagyok :D kb 115kiló voltam meg 186-7 centi 2hete nem eszek szarságokat .. és már 7 kiló lement , amit eszek : Pulykamell sonka , földimogyi , joghurt , főttkaja és gyümölcs , reggel nmenagyon eszek mert még alszok xD délben mikor felkelek 1pohár víz és vmi leves meg kis második fél inkább hús , 6felé megvacsorázok ami 1 szendvicsben és egy joghurtban nyilvánul meg napközben és este már csk gyümölcsöt 1 pohár vízzel , kb fél1-2 közt fekszem le előtte félórával bedobok 1 barackot azt pá , fontos ( banánt , meg ilyen trópusibb gyümölcsöket neegyél , narancs az mehet meg az ilyenek de olyasmit mint a banán csak külsőleg használd ha érted mire gondolok xD ) futás meg lószar sem ér , előtte futottam ennyire nem diétáztam mint most de barnakenéyr meg normális étrend de félkiló meg ilyesmik mentek le egy hét alatt most , inkább konidzok , meg nagyonritkán futok , foci szóval minimális mozgás szükséges
2012. júl. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!