Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnám le a zsírt...

Koncsik kérdése:

Hogyan fogyhatnám le a zsírt a hasamról?

Figyelt kérdés

December óta diétázom , fogytam 8 kilót ( most 60 kg vagyok ) , december legeleje óta minden nap megcsináltam 250 felülést , 100 fekvőtámaszt , 100 guggolást , 150 hátsó fekvőtámaszt és 100 kétlábas lábemelést . Érzem , hogy a hasamon kezdenek kockák keletkezni de a rajtalévő vékony zsír miatt nem látszik . Hogyan tudnám ezt a keveset eltüntetni ?Nem eszem csokoládét , cukrokat ( csak annyit ami a napi tea adagomban van :D ) , nem iszom üdítőt , nem zabálok mint az állat, és napi szinten biciklizek legalább 1,5 KM t . Min változtassak ?

Előre is köszönet.

14/F



2012. ápr. 17. 18:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Mivel fejlődő szervezeted van, így fokozottan ügyelj a kalcium magnézium bevitelre, omega6 zsírsavra vitaminokra, tejből is inkább a magasabb zsír tartalmút idd, mert az alacsony zsírosba alig van d-vitamin, ezeken felül ha a testzsírod 10% alatt van és kockákat akarsz látni, akkor sokan 24 órás böjtöt szoktak tolni, ami azt jelenti, hogy este hatkor megvacsoráznak és más nap 6-ig nem kajálnak, csak vizet isznak, és 5 körül lenyomnak egy edzést, amit fél órával a kaja előtt befejeznek, ez azért hatásos, mert az inzulinod alacsonyan van egész nap(inzulin egyrészről gátolja a zsír lebontást) és így szépen lemegy a makacs zsír is, egyébként olyan 5-6% testzsír az amikor látod a hasadon a kockákat, 5% alatt életveszélyes tartani, 3% alatt meghalsz, szóval ne menj túlélőtúrára kockahassal.A szakaszos böjtölés legfontosabb sarokköve a kalóriadeficit, szóval azt a 3kiló zsírt ami eltakarja az izmaidat még mindig diéta plusz mozgással el kell égetni, sajnos nem tudom ez neked meddig tart mert én 102kg vagyok és 195cm , de nekem a fél kg napi fogyás a max(heti 2,5kg) úgy, hogy minden nap kihajtom magam, este forró fürdő regenerálódáshoz, esetleg magnézium-szulfát bele.
2012. ápr. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Callanetics hasizomgyakorlatokra válts át sima felülés helyett, plusz a maradék zsírocskákat tüntesd el ultrahangos zsírbontással egy kozmetikusnál, vagy otthoni uh. géppel.
2012. máj. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!