Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Cukorbetegként ehetek csirkeme...

Cukorbetegként ehetek csirkemell sonkát ami, glükózszirup/szőlőcukor/konyhasó -t tartalmaz?

Figyelt kérdés
(ez volt ráírva) 1kg-os rúd. Vajon elenyésző mennyiség lehet ezekből belőle, fogyaszthatom? Beilleszthető diétába?
2009. júl. 10. 01:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Édesanyám cukorbeteg, ő megenné. Felvágottat nem nagyon szokta figyelni mennyi szénhidrátot tartalmaz, de a csomagolásra biztos rá van írva. A színtiszta hústól 100% hogy nem lesz bajod. =)
2009. júl. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem amennyi glükóz van az ilyen sonkában szinte egyenlő a nullával. Már 4 éve inzulinos vok,nem kell megrémülni az ilyenektől.. a lényeg hogy 10 alatt maradjon mindig a cukor átlagod, minél közelebb az 5.5 értékhez annál jobb..

Egy cukorbetegnek sosem lesz tökéletes a vércukra,akárki akármit mond. Nekem a múltkori HbA1C teszten 7,2 volt és megdicsértek..ez egy cukrosnak "még belefér",és elfogadható érték. Szóval akár 1 kiló sonkától sem lesz bajod mert az szinte semennyire nem emeli a vércukor szinteden,hiába ott a felirat..glükóz.. az nagyon kevés mennyiség.

2009. júl. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
én már 10 éve cukros vagyok, de az ilyenekben nagyon minimális szénhidrát szokott lenni, szóval ne aggódj :)
2009. júl. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
lol
2009. júl. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
miért nem veszel helyette csmellet?
2009. júl. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!