Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha egy héten keresztül keveseb...

~Alina22_* kérdése:

Ha egy héten keresztül kevesebb mint 1000kcal-t fogyasztok, mennyit fogyok?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy ha egy teljes héten keresztül kevesebb, mint 1000kcal-t eszem és iszom összesen, fogyhatok-e? Ha igen, mennyit? (Körülbelül 750-950 kalóriára gondoltam)

2012. júl. 4. 22:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%

„Figyelem! Napi 1200 kalóriánál kevesebb energia bevitele, és több mint heti 1 kg fogyás célkitűzése nem javasolt!


Egészségét és fizikai kondícióját jobban szolgálja, ha – heti kb. fél kilogramm fogyás eléréséhez – energia bevitelét csak napi 250 kalóriával csökkenti, a fennmaradó 250 kalóriát pedig rendszeres testmozgással váltja ki!”


[link]

2012. júl. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Egy nap ennél ennyit, vagy a héten összesen?
2012. júl. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Egy nap maximum 1000-et.
2012. júl. 4. 22:57
 4/14 anonim ***** válasza:
Orvosi felügyelet mellett tudom csak elképzelni.
2012. júl. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Előfordult már többször is, hogy nem ettem semmit 1-2 napig, vagy 4 napon keresztül csak 900kcal-t fogyasztottam naponta. Semmi bajom nem lett tőle. Tudom, hogy nem teljesen egészséges, de kérlek a kérdésre válaszoljatok, ha lehet. :))
2012. júl. 4. 23:19
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Még mit akarsz? Ott egy kalkulátor is a linken. Minden beírás a kérdésedre válasz. Nem tudjuk a nemed, a korod, a súlyod, magasságod, ezer más dolgot. Tessék 6 kiló 37 dekát. Így jó?
2012. júl. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ja, és nem lett tőle bajom. Tudod ez úgy van, hogy tüdőrákos sem az első cigitől leszel. Ha rendszertelenül étkezel, növeled annak a kockázatát, hogy idősebb korodra cukorbeteg, elhízott, kórosan sovány, szívbeteg, reumás, köszvényes, hipertóniás stb., stb. leszel.

Így fogyni nem lehet. Így jojózni fogsz, meg tönkremenni. Fogyni életmódváltással lehet. Korszerű, egészséges táplálkozás, rendszeres testedzés.

2012. júl. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Bakker, nehogy már le legyek cs_szve, mert válaszokat szeretnék a kérdésemre, nem pedig 'csak orvossal, mert ez így nem egészséges', stb. hozzászólásokat.. Köszi, a link sokat segített, de az azt írja le, mennyi energiabevitel szükséges a súly leadásához. Nem pont ezt szerettem volna tudni, de utolsó válaszoló (ha te írtad az elsőt), köszi.
2012. júl. 4. 23:39
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én írtam az elsőt, és én is próbáltalak óvni. Baj?
2012. júl. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ténylegesen kb 1kg alatt, viszont az izmaidban tárolt szénhidrát, a megkötött viz, lehet 3-4kg is. Igy ha aztán ujra eszel,a viz,szénhidrát visszajön,marad csak az a -1körül.
2012. júl. 5. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!