Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mindenhol azt olvasom, hogy...

Mindenhol azt olvasom, hogy lehetőleg minél több fehérjét és lehetőleg minél kevesebb szénhidrátot kell enni. Azonban mi történik, ha a diétából teljesen kiiktatjuk a szénhidrátokat, vagy nagyon minimálisra csökkentjük azokat?

Figyelt kérdés

Tegnap kipróbáltam, hogy milyen nem enni szénhidrátot egy nap, olajos magvakon, halon, tejtermékeken, salátán éltem, és egyáltalán nem volt nehéz kibírni, jól éreztem magam, nem voltam éhes, a fejem sem fájt.


Az lenne a kérdésem, ha ezt így folytatom, akkor hatásosabb lesz a diétám?


2012. júl. 8. 07:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%

amit most csinálsz azt atkins-diétának hivnak. hatásos lesz mivel cukrok hiján a szervezeted elkezdi bontani a zsirt hogy a vércukorszintet emelje, viszont nagyon egészségtelen diéta. [link]

ittvan pl rola egy kritika. szerintem tok feleslegesek ezek a diéták, egyertelmu hogy ezt örökké nem csinálhatod. én a helyedben a kaloriaszámolásrol olvasgatnék kicsit, nekem az vált be és nem kell lemondani szinte semmirol, csak a mennyiséget figyelni.

2012. júl. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
amikor elkezdtem a harcosok diétáját napközben nem ettem semmit, 2 napig csak este semmi bajom nem volt, ahogy te is irtad neked sem, mivel még volt benned szénhidrát nyilván nem két őerc alatt ürül ki, ha kiürül érdemes visszatölteni a szervezetnek szüksége van rá, zöldségekkel és gyümölcsökkel is vissza lehet.
2012. júl. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
57%
Hát nem a legjobb. A szénhidrátból merít energiát a szervezet, szóval tartósan csökkenteni vagy megszüntetni kb annyira rossz, mint túlzásba vinni. Egy naptól persze, hogy nem lesz bajod, szerintem kb 1 hét után lehet valamit érezni belőle, mikor kiürült az izmokból mind. Nem jó ez amúgy, lehet alacsonyan tartani, de teljesen megszüntetni hülyeség.
2012. júl. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
tskg* 1,5g alá nem érdemes vinni. Annyi kell különben eléggé elfáradsz, rossz közérzeted lesz a szénhidráthiány miatt.
2012. júl. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 JustWannaAsk válasza:

lehet csökkenteni ch-t nullára

csak pl igy 3 napig nulla ch ok pro + kell zsír is nem is kevés...

aztán 4. napon pl ttsk*3 ch

stb

diéta utolsó hónapjában hogy meglegyen a kockahas én igy csinálom csak más ch értékkel


mert ha napi szinten tolok pl 1,5*ttsk akkor semmi se történik csak esik az izom lefele

2012. júl. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
37%

A helyes arány 60% szénhidrát, 30% zsír, 10% fehérje.


A kérdésben leírt marhaságot gyorsan felejtsd el.

Szerintem ezt érdemes lenne elolvasnod: [link]

2012. júl. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
10% fehérje? WTF?
2012. júl. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

A 6-osnak ne higgy, a 10% fehérje nagyon kevés, az a túléléshez elegendő, nem az egészséges élethez.


Keress rá a CKD-re, a ciklikus keton diétára!

A diéta lényege ott is a nulla szénhidrát-bevitel, de fontos a visszatöltés.


Azt azért nem árt tudnod, hogy ha kreatív szellemei munkát végzel, akkor ez nem a te diétád, mivel az agy szénhidrátból táplálkozik, így csökkenni fog a teljesítménye.

2012. júl. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
52%
8: Milyen mennyiségű orvosok által írt cikket linkeljek be neked a helyes arányokról? Néhány százalék eltéréssel mind ugyanezt írja. Jól írja az előttem szóló és a cikket sem a Blikkből vette, ha jól látom.
2012. júl. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
52%

MSD Orvosi kézikönyv a családban

Fehérje: 10-15%

2012. júl. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!