Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány g szénhidrátot, fehérjét...

Hány g szénhidrátot, fehérjét és zsírt vigyek be?

Figyelt kérdés
159cm/49 kg vagyok. Heti 5x járok edzeni 1 éve, de csak súlyzós edzést csinálok. Július végére szeretnék 4 kg-ot fogyni. Az a baj, hogy 1 hónapja már próbálok nekivágni a diétának, de nem bírom 4-5 napnál tovább. Lehet, hogy kevés kcal-t meg szénhidrátot viszek be. Segítene valaki, hogy mennyit vigyek be, hogy hosszabb ideig bírjam?
2012. máj. 23. 18:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem tudom te mennyivel próbálkoztál de a standard az 98g fehérje 98g szénhidrát és 25g zsír lenne, ez 1000kalória körül van.

Neked kell kitapasztalnod menyi az amennyitől még fogysz.

A fehérje bevitelt akár 150grammig is fel lehet vinni, 100gramm szénhidrát mellé, de ha ezt nem birod akkor fordítva is kipróbálhatod, hogy a ch a 150gramm. Ha pár hét után nem fogysz akkor variáld, csökkensd a szénhidrátot.

Ha tudod mit csinálsz akkor vedd úgy hogy nem szóltam, de edzés sok, a 130 körüli pulzuson végzett aerob, meg hiányzik. Aerobozni akár heti 5-6x is lehet, és valószinüleg ez jelenti a különbséget hogy a +50gramm szénhidráttal fogysz e vagy nem.

2012. máj. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!