Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 21 vagyok,167 cm és 85 kg....

21 vagyok,167 cm és 85 kg. Hogyan fogyókúrázzak?

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok így életem elég rendszertelen és nincs időm főzőcskézni sem. Már kipróbáltam a 90 napost és több más diétát is,de ugyanúgy visszahíztam. Segítsetek,nem akarok kövér maradni!
2008. máj. 3. 17:41
 1/7 anonim válasza:
Mozogj sokkal többet mint most. Anélkül úgysem fog menni.
2008. máj. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Rendszertelenul is lehet kevesebbet enni mint ami beled fer ... :o)

Keso este meg egyaltalanb nem tanacsos enni...

Mozogni tobbet es szepen lassan 50 dkg-kent le fog menni az a sok csunya kilo.

En is ezt csinalom. 6 kg-nal tartok.

2008. máj. 4. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
5%
Este igenis kell enni a zsírveszéshez legalább napi 6x kell enni de inkább 8x , de hiába mondanék bármit is, úgysem csinálnád végig
2008. máj. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
71%
Szia!Sztem próbáld ki a Norbi update-et.Nekem nagyon bevált és az ismerőseinek is.A neten mindent megtalálsz, h. mit h. kell enni és csinálni.
2008. máj. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én egy magam kitalálta diétát folytatok. Nem kell főzőcskézni sem. Sok salátát eszem, meg hidegtálat. Reggelire apró szendvics, néha megmelegítve. Sok gyümi, minimális szénhidrát. Sok klassz recept van a neten salátára, sonkatekercsre, töltött tojásra, párolt zöldségre. Rengeteg fehérjét eszem, ezt megtanultam a testépítőktől. Eddigi eredményem: 25 kg, 10 hónap alatt.


sajna a tornában lusta vagyok. Sok gyaloglás, biciklizés.

2008. máj. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A legfontosabb a rendszeres etkezes. Tartsd be h 3 orankent ovodas adagokat egyel. Minden etkezeshez minel tobb friss zoldeget. Es jo lenne ha foznel, egy gyors fozelek hamar megvan. En is voltam egyetemista tudom nincs ido csak tanulni kell aztan jon a keksz a kenyer a peksuti(megjegyzem abban annyi a kaloria mint egy ebedben es megis ehes maradsz). Probalj meg gyumolcslevek helyett asvanyvizet inni, cukor helyett edesitot hasznalni. Uzsonazzni uzsonnazhatsz a vacsorat tudom nehez de probald meg elhagyni. Es figyeld meg amit megeszel h lehetoleg ne legyen tele mesterseges anyagokkal. Ja es egy pohar viz etkezes elott, hamarabb tele lesz a gyomrod tole.Nekem ez bejott. Ja es mozgas napi feloraval pl felulesek combizom mar eredmenyt ersz el. Kikapcsol es a tanulasra is jobban tudsz koncentralni.
2008. máj. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
48%

Kicsit szenyó leszek.


mit vártál, hogy majd egy 90 napos őrültségtől majd tartósan zsírt fogsz veszíteni?

De jó hogy feltetted a kérdést. Már rosszul állsz hozzá. Fogyókúra. nincs időd mozogni meg főzőcskézni.

Nem szeretem magamat hozni példának, de elárulok valamit, vagy elhiszed, vagy nem, de én vállalom magam e téren.

23 vagyok, srác, egyedül élek, két iskolába járok, abból egy fősikola, tök egyedül lakom és tartok fennt egy lakást, állandó munkahelyem is van, és heti 4 órát edzek is, jah és barátnőm is van, akit nem hanyagolok el, és én e melett csinálom az edzést, meg a főzőcskézést. Ha neked ennél rosszabb a sorsod, akkor nem szóltam semmit. De kötve hiszem, és most ezt nem kötözködésből mondom, csak nem szeretem ha valaki kifogásokat keres.

Diéta!!! Testmozgás,ami súlyzós edzés és aerob edzés. Ez az ami működik. Ha kérdésed van, tedd fel itt, szivesen válszolok, csak ilyenkor mindenki besértődik, megmakacsolja magát, miért? mert a nők nagyrésze ilyenkor érzelmileg kitör, holott racionálisan gondolkozna és hallgatna az okosabbbra.


Sok sikert!! és ha van kérdés , kérdezz!!

2008. máj. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!