Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha eddig semmit nem sportoltam...

Ha eddig semmit nem sportoltam csak ettem még este is most meg el kezdtem Rubint Réka tornát végezni és vettem egy doboz gyógyszert akkor lehetséges hogy megszabaduljak évek óta fel halmozódott kilóimtól?

Figyelt kérdés
Nem vagyok annyira elhízva mások szerint de igen csak 65 kg körül járok és 165 cm vagyok combon hason és seggen nagyon látszik mert könnyű a csontozatom. Eddig nem érdekelt a dolog mert úgy voltam vele hogy mozgok a gyerekem után eleget, de sajnos nem elég ,csak ahhoz hogy tartsam a súlyom. Fogyni szeretnék vettem 1 doboz fatless CLA tartalmú, zsírégető testsúlykontroll formula nevű gyógyszer készítményt 3hatóanyaggal a fogyás érdekében a mozgás mellett. 36 kapszúlla van benne és napi 2 szemet lehet bevenni de nem vagyok éhes miután beveszem, de akkor mennyit egyek azon felül?Tegnap kezdtem a kúrát.Nem is kellene hogy egyek , csak akkor ha már érzem hogy éhes vagyok?

2012. júl. 12. 09:04
 1/1 anonim ***** válasza:
78%

Így sosem fogsz lefogyni.

Gyógyszer??? Ilyen butaságot...

2012. júl. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!