Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Többet kellene mozognom, vagy...

Többet kellene mozognom, vagy mást kellene csinálnom? 15/L

Figyelt kérdés
178 centi és sajnos 78 kg vagyok. Nem érzem magam kövérnek, szerintem nem is vagyok az, de szeretnék Feszesebb, formásabb lenni. (Némi derekat "csinálni", ami nincs :S, és azt a kis úszógumit eltüntetni)Napi 5-ször étkezem, a szénhidrátokat főként csak reggelente eszek, nap többi részében ink. fehérjét. Minden reggel, olyan 8 óra körül lemegyek fél órát kocogok(éhgyomorra,néha egy banán előtte), Délelőtt további részében beiktatok egy óra pilatest: [link] Az esti órákban pedig pár-perc súlyzós edzést végzek. Nem tudom, én ennél többet nem bírok mozogni, viszont nem szeretnék koplalni sem ugyanis elkezdtem tanulni (nyelvvizsgára)szükségem van a koncentráló képességemre.. Szerintetek eredményes lehet "ez" így?
2012. júl. 13. 10:36
 1/2 anonim ***** válasza:
heti két pilatest válts fel futással
2012. júl. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Székely Fia ***** válasza:
természetesen eredményes lehet, ha eddig tartottad a súlyod, és ahhoz képest kevesebb szénhidrátot eszel, meg mozogsz is. folyamatosan mérd a súlyod, ne csüggedj, ha nem úgy megy, mint vártad, kevesebb szénhidrát, több mozgás.hosszú távon biztos beválik.
2012. júl. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!