Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Édes étel estére, ami nem túró?

Édes étel estére, ami nem túró?

Figyelt kérdés

Ma estére tojást terveztem, de annyira nem kívánom, úgy ennék valami édeset, de ma amúgy is egy kicsit túlléptem a szénhidrátmennyiséget, meg este nem is nagyon kéne azt enni.

A túrót sajnos nem bírom megenni, 2 falat után hányingerem lesz. Fehérjeporom van amúgy, (karamellás és vanília-erdei gyümölcsös kis zacsis Scitec, egy ismerőstől kaptam), de nekem ihatatlanul műízű és túl édes mindegyik, nagyon érzem benne az édesítőt.

Szóval esetleg nincs valami tippetek, mit ehetnék, ami viszonylag szénhidrátmentes, és édes? Ha nincs, megyek megeszem a tojást, csak jó lenne valami más. :)


2012. júl. 13. 20:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Gyümölcs. (Túró-joghurt-gyümölcs kombó a legjobb estére.)
2012. júl. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
proteinpor-túró-natúr yoghurt-bele gyümölcs:D:D legjobb
2012. júl. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hmm, köszönöm a válaszokat, bár a túrót mint írtam nem bírom lenyelni, de a joghurttal megpróbálkozom. :)
2012. júl. 13. 21:01
 4/8 anonim ***** válasza:

1 tojásfehérjét felversz, egy adag (30g) fehérjeport belekeversz és olaj nélküli serpenyőben ( teflon) kisütöd. Vigyázz, hamar megég. Ha nem vacsira eszed akkor tehetsz bele zabpehelylisztet vagy zabpelyhet.


Én ezt uzsonnáztam, zabpelyhesen. (: Fini és nem olyan édes szerintem mintha turmixnak innád.

2012. júl. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

kefír/joghurt gyümölccsel, aromákkal

sült alma joghurttal

barackos sült csirkemell

párolt csirkemell almával

csirkemellragu ananásszal

sárgadinnye sajttal

darálthússal töltött alma, hagyma, paradicsom

2012. júl. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Kókuszos zabkása édesítőszerrel. :) Nagyon finom. :)
2012. júl. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ha magába nem bírod a túrót akkor tegyél bele apróra vágott almát plusz egy pici fahéjat...isteni lesz.:) Én mostanában ezt eszegetem ha este rámtör az édességvágy.
2012. júl. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, nagyon jó ötletek. :)

A túrót sehogy se tudom megenni, akárhogy ízesítem-turmixolom.

A kókuszos zabkása tényleg nagyon finom, szoktam azt reggelizni, de a szénhidrátszegénytől elég messze van. :)

2012. júl. 14. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!