Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ma ettem egy kis tányér...

Ma ettem egy kis tányér levest, egy tányér töltött káposztát,3 darab puszedlit, egy kis tányér halászlét és egy tányér francia salátát. Ez sok?

Figyelt kérdés
Hülye kérdés:D Na de érdekel, hogy ez szerintetek sok-e?
2012. júl. 14. 23:02
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Na miért? és mennyit eszel? :)...jó lenne madárétkűnek lenni...:(
2012. júl. 14. 23:17
 12/17 mizuzizu92 válasza:

Hát mert 8 hós kis mama vagyok és mindent képes lennék meg enni ami a hűtőbe van.

Mondjuk nem mindig !

Nem válaszoltál h mien halászlevet ettél :D

2012. júl. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
23.12-csupán lehet valakinek a gépét feltörte és épp a fogyis naplójából idézget-amúgy tényleg kategóriát tévesztett...
2012. júl. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Jaa hát rendes halászlé :D Ponty :D
2012. júl. 14. 23:32
 15/17 anonim ***** válasza:

Ez teljesen normális mennyiségű étel egy napra,abszolút nem sok.

A madárétkűségről annyit,hogy a férfiak jelentős része agyf--t kap az olyan nőktől,akik bűntudatnak érzik az evést, vagy sírva fakadnak egy tányér normális mennyiségű ételtől.


30/F

2012. júl. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 mizuzizu92 válasza:

Bajai halászlé most megennék egy egész bográccsal rég nem ettem mióta nem lakok arra .

Egyébként tényleg ne foglalkozz már azzal nem vagy duci , max sétálsz utána egy kicsit .

2012. júl. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem ez nem sok. mindenkinek meg van , hogy mennyi energiára van szüksége egy nap, tehát az, hogy sok nagyon relatív fogalom.. attól függ kinek mi a sok. aki egy tányér húslevest, 2 almát és 1-2 szelet kenyeret eszik egész nap annak sok, de aki folyton nasizik, issza a cukros löttyöket és mellette böségesen van reggeli, ebéd, vacsora annak kevés. egyébként ez sztem teljesen normális és nem sok. ennél én is többet eszek ---> 14 éves lány, 159 cm és 43-44 kg.. én sem hízom.
2012. júl. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!