Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akár egészséges, akár nem, de...

Akár egészséges, akár nem, de lefogyok? Mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés
Ha alig eszek napközben és délután 4 után semmit egészen lefekvésig, ami éjfél tájt szokott. Lefogyok? Mennyi idő alatt? Nem érdekel, hogy egészséges vagy nem. Csak le kell fogynom. Pajzsmirigy miatt híztam meg. Csak a kérdésre válaszoljatok légyszi és hagyjuk az oltogatásokat. 163 cm vagyok. 19/N. Egy éve (a betegség előtt) 63kg voltam. Most 84kg. Cél: 50 kg

2012. júl. 16. 00:26
 1/9 anonim ***** válasza:

igen.

De előbb kórházba kerülsz ahol ha akarod ha nem tömni fogják beléd a kaját

2012. júl. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Annyit nem fogsz fogyni, mint amennyit szeretnél.


Először lemegy rólad a víz, majd az összes izom, aztán úgy 10 kiló után megtorpansz, mert a szervezeted a koplalás miatt átáll raktározásra. A levegőtől is hízni fogsz, ha egy falatot is eszel és végül 50 helyett 90-el fejezed be a fogyókúrát.


Koplalás nélkül mértékletesen is le lehet ám fogyni, de ahhoz idő kell.

Egy 1500-1600 kcal-os diétába még édesség is belefér időnként, és attól is lefogynál.

2012. júl. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Hat en kb 2 honapja kezdtem a fogyokurat hasonlo etrendel es nagyon jol haladok,nem csak viz megy lefele,es erot sem veszitettem.Csak en 2x kajalok,delben jollakok es 4kor egy keveset utana edzek kemenyen,majd meg 2 alkalommal megiszok egy jo nagy adag lassu felszivodasu olcso feherjet ami nem hizlal,de megadja a testnek amire szuksege van..ha valami erdekelj dobj uzit..sok sikert
2012. júl. 16. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
9%
Tudom hogy most titeket ezt hidegen hagyj de én egy elég kövér kislány voltam! most itt vagyok 20 éves mindössze 165cm vagyok! és 56 kg! nem nézek ki kövérnek de én ezt úgy értem el, hogy napi szinten futottam néha ittam hashajtót! Azóta már bármikor bármennyit ehetek nem igazán hízok el ha picit hízok is másnapra el is tűnik! nekem a futás és a hashajtó bevált!
2012. júl. 16. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

4-es!


Annyira nem hagy hidegen, hogy ne válaszoljak.


A hosszútávú hashajtózással csak a bélflórádat teszed tönkre. Krónikus gyulladás is kialakulhat, ami kedvezhet annak, hogy később egy jó kis végbélrákban hunyj el.


20 évesen még nem lennék a helyedben elbizakodott. Úgy 25 körül kezd látványosan lassulni az anyagcsere, onnantól még a korábban nagyon vékony lányoknak is sokkal nehezebb megőrizniük a normál súlyukat.


Óriási, súlyos arculcsapásként érhet majd ha eléred ezt a kort. A helyedben már most igyekeznék a bármennyit zabálhatokról átállni az egészséges életmódra.

2012. júl. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 poiu ***** válasza:
3-as! Amit Te csinálsz, valószínűleg rendben van - ha rendes kajával laksz jól. Amit kitaláltál, létező módszer, bár kellemesebb, ha csak 24 órát koplalsz, utána 24 órán át rendesen eszel, majd megint böjtölsz egy napig. A kérdező azonban folyamatosan akar éhezni. Ebből alakul ki a jo-jó, ami rossz-rossz.
2012. júl. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kedves Kerdezo!Persze le lehet ugy fogyni ahogy te irod.Gondolom el vagy keseredve. En is igy fogytam anno sokat, meg hashajtokkal is. Nagyon vekony lettem nem evessel, mozgassal, es hashajtokkal. Viszont a negativ hatas sem maradt el: amint elkezdtem csak normalisan enni, jottek vissza a kilok, es a hashajto tonkretette a belfloramat, aminek eredmenyekeppen nem tudtam wc re menni.. csak hetente egyszer. Tini voltam, es kisse hebrencs. Utana rajottem mi a jo modszer: szamold ki az a kaloriaerteket amivel hetente 1 kilot tudsz fogyni, mert az meg a hataran van az egeszsegesnek. Emelellett sportolj, amivel plusz kiloktol szabadulghatsz meg, ennek az energiaerteket is a neten megtalalod, hogy mi mennyit fogyaszt. Ezzel izmosodni is fogsz, amitol erosebb es kevesbe hizekony leszel. A hashajtoval sincs gond, mert neha azt is lehet, sott fogyokura kezdeten ajanlott is egyszer. Viszont akkor termeszetes anyagbol pl gyogynovenyes enyhe hashajto, es csak neha. ES sok zoldtea. MIvel pajzsmirigy problemad van, beszelj egy orvossal, szedj erre gyogyszert, kiegeszitot, egyel halat, vagy valahogy potold (nem vagyok orvos, de ugy halottam nagyon sok embernek van ilyen tobbe- kevesbe sulyos problemaja) :-)) sok sikert
2012. júl. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja igen, es meg azt leirnam, ha ugy fogysz ahogy irtam, 4 honap alatt tartosan fogynal minimum 16 kilot, persze ha sokat sportolsz, akkor meg lehet tobb is akar 18- 20 kilo.
2012. júl. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2012. júl. 17. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!