Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 5 kilot kéne fogynom. Ez napi...

5 kilot kéne fogynom. Ez napi 30 perc futással és persze tudatos étrenddel ez mennyi idő alatt sikerülhet?

Figyelt kérdés

2012. júl. 17. 01:40
 1/4 anonim válasza:
5 hét minimum. Heti 1kg-nál többet zsírból nem igazán lehet fogyni, csak ha nagyon túlsúlyos vagy.
2012. júl. 17. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Most fogytam 5kg-ot 6 hét alatt. Sztem ne fuss minden nap (7/7nap) 30percet, fuss inkább heti 4x (minden másnap) legalább 45 percet. A zsírégetés ugyanis kb 40 perc után indul. És nem kell olyan őrült tempó, az sem baj, ha belegyalogolsz picit (persze ne állj meg), a maximális erőbedobás 60-70%-án mozogj! A tudatos étrend pedig szálkásító diéta legyen! (google)
2012. júl. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem két hónap alatt sikerült öt kilót leadnom úgy, hogy heti hét napból hatszor 25-30 percet futok, és nem jöttek vissza a kilók. Nem kell rögtön 45 perccel erőltetned magad, elég a 20 is elsőnek, a lényeg, hogy azt tisztességesen végig fusd, lehetőleg majdnem minden nap. Nyár végére meg is valósíthatod a célod akár, ha elég kitartó vagy. :)
2012. júl. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem 3 hét alatt lement vagy 8 kiló :( Nem mertem mérlegre állni, tükör elé se nagyon, csak akkor, amikor már nem lógtak rajtam a feszülős farmerek :( Márciusban 3 hétig beteg voltam, és nem volt étvágyam (semmi hányinger, hasmenés, csak torokgyulladás meg tüdőgyulladás) és lógott rajtam az össze gatya... most vagyok 47 kiló és 170 cm :)
2012. júl. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!