Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fél óra szobabiciklizés 1es...

Fél óra szobabiciklizés 1es fokozaton kb hány kalória lehet? Meg lehet ezt állapítani?

Figyelt kérdés
a gép 348kcal írt ki de szerintem ez sok..vagy mégsem?
2012. júl. 18. 08:28
 1/7 gelazso ***** válasza:

1 es fokozaton...

szerintem is kicsit soknak tünik, biztos csak hogy motiváljon.miért csak fél órát kerekezel? hajrá húzz bele!

2012. júl. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem jól mutatja.

Az enyém 100 alatt mutatott mindig, kb. fél órás tekeréssel, a fokozatra nem emlékszem. Szerencsére tönkrement, utáltam. :)

2012. júl. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

azért csak fél óra mert mellette fél órát norbi tornázom és így 1 óra 1 napra :) bár gondolkoztam ma reggel hogy megpróbálom az egy órát:)

köszönöm a válaszokat : )

2012. júl. 18. 09:22
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem kalória az? Az enyémen a kijelző kalóriát ír ki a címkézés és a kézikönyv szerint is, s nem túl sok ég el fél óra alatt. Igaz, csak közepesre állítva hajtom, s nem folyik rólam a verejték patakokban a végén.
2012. júl. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

most az 1 es fokozat az melyik.

a bicikli nagyon keves kaloriat éget amugy,100 körül,fél óra.

2012. júl. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

az 1es fokozat a legkönnyebb

köszi

2012. júl. 18. 14:14
 7/7 anonim ***** válasza:

a biciklizés égett az egyik legtöbbet. szal strem nem sok.

[link]

2012. júl. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!