Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 171 centiméter,62 kg és 15...

171 centiméter,62 kg és 15 (majdnem 16) éves lány vagyok, sok a kilogramm a magasságomhoz képest?

Figyelt kérdés
Szinte csak a hasamon látszik a ''kövérségem" és szeretném valahogy ledolgozni róla, hogyan kezdhetném? Tehát két kérdesére várok választ, köszönöm!
2012. júl. 19. 18:32
 1/10 anonim válasza:

szerintem nem sok,bár én 175 vagyok és 61 kg és én is szeretnék még leadni....

szerintem has-gyakorlatokat végezz,a neten biztosan találsz vmit,valamint a tánc is jó lehet,formálja az alakot és még élvezed is :)

2012. júl. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A súlyod több, mint tökéletes, nem kell fogynod. 175-höz 61 már kevés, de nem vészes. Ha fogysz még, az lesz.
2012. júl. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Bocs, a tökéleteset a kérdezőre értettem, a kicsit keveset a hozzászólóra.
2012. júl. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :-P

egy kicsikét szeretnék fogyni, főleg a hasamból :) és majd keresek valami gyakorlatokat! Köszi!



még jöhetnek válaszok!

2012. júl. 19. 20:06
 5/10 A kérdező kommentje:
ja,és az első kommentelőnek. ! szerintem sem kell fogynod, szerintem ez az arány megfelelő :-)
2012. júl. 19. 21:09
 6/10 anonim ***** válasza:
Én azt ajánlom ne fogyókúrázz.Én tavaly szinte pont ennyi voltam 172 cm és 60 kg és augusztusban lefogytam 53ra aztán mikor jött a suli elkezdtem ugyanúgy enni vagy még többet és most már 65 vagyok,de voltam 68is..!Persze lehet,hogy te máshogy fogyókúráznál,mint én,de szerintem nem kell pont jó neked ez a súly!Vagy ha szeretnél fogyni sportolj valamit:)
2012. júl. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Én 175 cm vagyok és 60 kg, de szeretnék fogyni. Persze így látatlanba mindenki mondja, hogy nem kell, mert ideális a súyod, de ha egyszer nem vagy megelégedve az alakoddal.. Nekem úszógumim van és az szeretném eltüntetni és feszesebbé tenni magamat.


Hogy a hasadról ledolgozd a felesleget menj el futni heti 3x. Hogy ne lötyögjön semmi ha lemegy a hasadról a felesleg, tornázz heti 3x. [link] itt nagyon sok hasznos videót találsz. Ezen kívül nem kell diétáznod, de az jó ha mondjuk többször eszel egy nap, de keveseket. Én is ezt a "programot" kezdtem el most, remélem sikerül. Sok sikert!:)

2012. júl. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Szerintem sok bár nem tudom az én 171-172 cm és 42 kg-mal aztán beszélhetek... Csinált torna gyakorlatokat!!
2012. júl. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

13:01, köszönöm a tanácsokat :-)

13:39, szerintem nagyon kevés a súlyod, a magassáoghoz képest:O én nemtudom, de nekem kevésnek tűnik. (Nézegettem neten és 171cm-hez ilyen 60tól 65kg ajánlott :) ) de persze ez csak az én véleményem,amit leírtam. nem kell rám figyelni :-)

2012. júl. 24. 14:27
 10/10 A kérdező kommentje:
Lenne még egy kérdésem, ( ugye a kor/magasság/súly fent található ) a kérdés pedig az lenne h naponta hány kalóriát fogyaszthatok el, hogy érezhető legyen a változás? Tehát h fogyjak valamennyit? ezt hogyan tudom kiszámolni?:) Köszi!
2012. júl. 27. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!