Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék pár ötletet! (tovább...

Szeretnék pár ötletet! (továbbiak lent)?

Figyelt kérdés

162 centi vagyok és 67-70 kg körül mozgok

5-10 kg-ot szeretnék leadni, viszont nincs kedvem se koplalni, sem horribilis összegeket kiadni a diétás kajára (pl ilyen túró olyan sonka, drága zöldségek-gyümölcsök, meg mindenap csirkemell)

egyszóval valami 'tartalmasabb' fogyókúrára gondoltam, ami olcsón kijönne és ha valaki megcsinálta már, akkor várom a tapasztalatokat, eredményeket is



2012. júl. 9. 13:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez egy nonszensz, ugye tudod?
2012. júl. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Olcsó diéta nem nagyon van mivel a minőségi ételek drágábbak a sok szemétnél.
2012. júl. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
persze, hát hogy is képzeltem, kedves első válaszoló, hogy én egy kényelmesebb fogyókúrát választok, nemde?
2012. júl. 9. 13:58
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
Én sem értem. A csodavárás misztériuma a középkorban még elfogadott volt, de ez már a 21. század :)
2012. júl. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem csodavárás, komfortos diéta
2012. júl. 9. 14:31
 6/9 anonim ***** válasza:

Diétába fontosak a teljes kiörlésű dolgok, a sovány húsok, sovány túró... stb.

Ezek pedig nem 2forintba kerülnek.

2012. júl. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Megoldhato, mivel lenyegesen kevesebbet kene hozza enned a fogyashoz, mint amit megszoktal. Igy maradna penz legalabb a jo minosegu alapanyagokra. Amennyiben egy ket alapszaalyt kepes vagy betartani, akkor menni fog igy is, van amibol meg nem kell bio, eleg ha haztaji, vagy normalis minoseg. Tehat a feher kenyeret job elfelejteni, sott ehelyett nem kell azonos mennyisegu barnat enni, hanem sokkal kevesebbet annal. Zoldsegbol gyumolcsbol igaz minnel tobbet, de mivel kevesebb hust tanacsos enni, ezert arra is marad. En azt gondolom, ha nagy husevo vagy hallal es csirkevel akkor is erdemes beerni. Cukor helyett mezet, azt is ritkan kell hasznalni, tehat arban ugyanott vagyunk. MIvel meghiztal az utobi etrended mellett, igy vissza sem kene ra allnod soha tobbe, igy megoldoddtuk a prolemat. Amugy meg ha van konyhai merleged, az elejen igenis segithet egy kis kaloriaszamitas.Utana mar belejossz, es tudni fogod mi mennyit tartalmaz. Emellett valami kene mozogni is, ha nincs semmire sem lehetoseged, vagy penz, akkor naio egy ora gyors tempoju gyaloglas is megteszi. Ez csak az en velemenyem volt. Es igenis dieta mellett a napi 3 zoldtea nagyon sokat segit az anyagcserenek, csokkenti az etvagyat mint a teak altalaban, es sok benne hasznos anyag, vitamin.(nyilvan dieta nelkul nem segit fogyni) :-)) sok sikert!!
2012. júl. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

kedves utolsó válaszoló!

köszönöm az ötleteket, ígérem fokozatosan átszokom az egészséges életmódra mozogni eleget mozgok, úszok és biciklizek, szóval azzal nincs gond, csodákra képes az esti bringázás, csak hát ez így önmagában nem elég

2012. júl. 9. 16:03
 9/9 anonim ***** válasza:
Szivesen. Amugy nem feltetlen csak a draga etel a jo, fontos az is, hogy vizsgald meg amit eszel: [link]
2012. júl. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!