Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogynom kéne, de nem tudok...

Fogynom kéne, de nem tudok lemondani a finom falatokról. Valami tipp?

Figyelt kérdés

sajnos úgy érzem magam az étellel kapcsolatban mintha drog lenne, egyre többet eszem és egyre nehezebb lemondanom róla. Kinek hogy sikerült?

esetleg valami trükk az elején?


2012. júl. 23. 15:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Először meg kell találnod, hogy mi az a hiány az életedben, amit kompenzálsz az evéssel.
2012. júl. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem kell teljesen lemondani, csak mértéket kell tartani.
2012. júl. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
hát sajnos azt hiszem rátapintottál a lényegre, a családom sosem támogatott, nem is nagyon beszélünk, plusz sok a munka, és ha rágondolok idegsebbégemben inkább bemegyek a konyhába és eszem valamit minthogy nekikezdjek.
2012. júl. 23. 15:54
 4/16 István62 válasza:
Egyél amennyit bírsz, csak ne nyeld le:)
2012. júl. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

"Egyél amennyit bírsz, csak ne nyeld le:)"


István, ő itt amiláz. Amiláz, ez itt István. Kérlek, ismerjétek meg egymást.

2012. júl. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Norbi update. Finom ételei vannak és nem hízol tőle. Dupla adag somlóit vacsoráztam (update-s) és fogytam.
2012. júl. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Utolsó, majd észhez térsz...


Kérdező:

Ha főzöl, az alapanyagokat úgy válaszd meg, hogy mindennek a lehető legalacsonyabb kcal tartalmú változatát használd. Így eheted azokat az ételeket, amiket szeretsz, csak kicsit másképp készíted.

Ha édeset kívánsz, süss süteményt zabpehelyből, édesítővel, gyümölccsel, annyi féleképp lehet variálni...

2012. júl. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
shapeshifter.blog.hu , oldalt a receptek..
2012. júl. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Miért kéne észhez térnie? Az update- termékek elvileg nagyon jók. Az már más dolog , hogy én nem eszem , mert nincs rá pénzem. De ha lenne , akkor tuti megvenném.
2012. júl. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Utolsó, a válaszoló pont olyan volt, mintha az ismerősömet hallanám, aki azt hiszi, ha Update 1 van valamire ráírva, akkor abból ő bármennyit megehet, nem hízlal... Pedig azzal is túl lehet lépni a kalóriát, pont mint bármi mással. Arról nem beszélve, hogy a zsírtartalmuk hasonló termékekhez képest MAGAS.

A másik az áruk.... Néha veszek egy Update túrórudit, azt ennyi... Nekem nem szimpatikus ez a fajta lehúzás, és sok fanatik mindent megvesz, ami szánalmas és nevetséges (értem arra, hogy pl Update párizsi... na felvágottbab alapból nincs ch... rányomva az Update emblémát az ára 3x annyi... de a hülyéje megveszi.... Update1 szaloncukor: "1-es kódú? Szuper, megehetem az egész dobozzal"...)

2012. júl. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!