Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Te kövérnek érzed magad?

Te kövérnek érzed magad?

Figyelt kérdés
És ha igen, miért? Divat? Vagy suliban csúfolnak, szülők-rokonok mondják, pasi/csaj miatt? Csak te látod magad kövérnek vagy tényleg az vagy? Kort, nemet, magasságot, kg-ot írjatok!!

2012. júl. 23. 19:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Igen, de már nem sokáig. (mert fogyózok:)


Apukám már tett megjegyzést a nagy seggemre...


Annyira azért nem vagyok kövér szerencsére, 5 kg-ot lefogyok, már jól nézek ki.


17/L

2012. júl. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem erzem magam kovernek 50 kilosan, de formatlannak igen.Termeszetesen teszek ellene.
2012. júl. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nő, 24, 160 cm magas, 49 kg. Pitt bullnak csúfolt a munkahelyemen a szomszédos bolt tulaja.. Kérdeztem miért nevez így, azt mondta mert olyan kis zömök vagyok :(. Rövidek a combjaim, így teltebbnek is tűnnek. Pedig 90es a csípőm, a derekam 61. Csak mellem alig. Aránytalan gyerektestű vagyok, idétlen az összkép. De ez van, ő meg úgy néz ki, mint egy 6 hós terhes férfi létére (nem voltam olyan gonosz, hogy ezt neki is megmondjam :P). Szóval még szertnék 47 lenni, és azt tartani is, mert amikor vékonyabb vagyok, akkor magasabbnak is tűnök :D.
2012. júl. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

165/65, és úgy érzem magam, mint egy fatörzs. Seggem meg alig van...

Suliban csúfoltak, de hozzátartozik a dologhoz, hogy akkor 162/75 voltam...

Gyűlölöm az arányaimat. A súlyom annyira nem zavar, de ez a derék-csípő dolog nagyon...

24L

2012. júl. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

161 cm vagyok és 46 kg jelenleg. Nem, tudom, hogy nem vagyok kövér, csak aránytalan és undorító.

Körte alkat. Nagy segg, széles csípő, kis mell.

Tehát jól kicseszett velem a genetika, igazából ha valaki megtudná, hogy 46 kg vagyok kiröhögne és hazudozással vádolna, mert kb 55 kilónak nézek ki. Hogy miért? Mert a lapos hasamat, a kiálló bordáimat és szegycsontomat senki nem látja, csak az gusztustalan nagy csülkeimet. Ez van, nem érek semmit nőként, már elfogadtam.

2012. júl. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Utolsó, én inkább ezt választanám, mint a sajátom... De mindenki azt utálja, amije van, már észrevettem...
2012. júl. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Egyre kevésbé. 82 kilóról fogytam le, most 68 vagyok. Még 5-10 kilót akarok fogyni, de egyre inkább kezd tetszeni amit a tükörben látok. Csak a karjaim meg a combom vastag már, a többi elég jó.
2012. júl. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Bírom, hogy fogyókúrás topic, de mindenki 49-50 kiló...
2012. júl. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

ma 20:24

Te meg tiszta bolond vagy, biztos jól nézel ki. Meg ha nem is vagy tökéletes, de ilyet mondani, hogy nem érsz semmit nőként?

Én 82 kilósan is igazi nőnek éreztem magam, imádoitt a párom is, sőt, pont abban a periódusomban jegyzett el. Nem attól lesz valaki igazi nő, vagy nem, hogy vastag a combja. Gondold kicsit át a dolgokat...

2012. júl. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

168/51 és igen.

Anorexiából gyógyulok - már eszek normálisan bűnt. nélkül -, csak még nem kezdtem sportolni, így alaktalan plötyi vagyok, de még kivárok 2-3 normális havit és utána sport.

2012. júl. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!