Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miert nem fogyok a hasambol?

Miert nem fogyok a hasambol?

Figyelt kérdés
elkezdtem dietazni es 3 honap utan vissza nezve a kepeket eltudom mar mondnai magamrol hogy megvagyok elegedve a valtozassal. latszik a pantnelkuli ruhas kepeimen is hogy a kezem is kissebb..viszont a hasam.. ugy nez ki mintha 4 honapos terhes lennek.. ha kicsit kijjebb nyomom meg feszes is haj nelkul...pedig tudom,hogy nem vagyok tehres.sehol semmi bajom nincs magammal mar, de a hasambol semmi nem ment le..sot..mit csinalhatnek? tudom,hogy egy helyrol nem lehet fogyni..de az hogy lehet,hogy csak abbol a reszrol nem fogytam amibol kellett volna? 17/L

2012. júl. 25. 00:57
 1/7 anonim ***** válasza:
ez nálam is így van,én nem diétázok,csak sportolok.heti 2x zumba.fogytam 4kg-t, hasból nem. oda hasprés felülés kéne,de ahhoz lusta vagyok.25/N
2012. júl. 25. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hasprés, felülülés nem jó fogyásra. Mindenki máshonnan zed el fogyni. Ha a többi részeden nem maradt felesleg akkor a hasad is elkezd csökkenni.
2012. júl. 25. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30%

Nem a KEZED lett kisebb, hanem a karod. Tanuljuk már meg a test részeit.


Nincs helyi fogyás, egyetlen megoldás a diéta folytatása (esetleg felülvizsgálata), és nem gyökér módon felülésezés, hogy az majd eltünteti.

2012. júl. 25. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki onnan fogy először, ahová utoljára mentek föl a kilók, a végére marad az a rész, ahová az elején rakódott le a zsír.

Türelem és kitartás. Nem akarlak elkeseríteni, de a neheze még hátravan. Az utolsó kilókat leadni a legnehezebb.

De utána mindenért kárpótol az, ha belenézel a tükörbe, vagy mások szemébe, ahogy megbámulnak téged...

2012. júl. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
de nem fogyózni kell, hanem sportolni mozogni. elkezdeni nehéz csak.
2012. júl. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
az első részben hülyeséget írt. felülésektől, haspréstől nem fogsz hasról fogyni, ahogy a guggolásokkal se fogsz tudni fenékről zsírt égetni, karerősítő gyakorlatokkal karról stb...
2017. nov. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lány vagy, és természetellenes, ha nincs a hasadon egy kis háj! Ez ne is legyen cél, mert értelmetlen, és a srácok többségének sem jön be a totál zsírtalan női has, csak hogy tudd!
2017. nov. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!