Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1hónap alatt hogy tudnám...

1hónap alatt hogy tudnám formába hozni magam? 160cm és 53kg vagyok, ez nem sok, de aránytalanul oszlik el rajtam. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szóval egy hónap múlva megyünk a Balcsira nyaralni és szeretném formába hozni magam.Leginkább a hasammal,combommal és a fenekemmel vannak problémáim.Tudom,hogy egy helyről konkrétan nem lehet fogyni.Reggelire általában egy szelet kenyeret eszek párizsival,délelőtt ha megéhezem egy kis gyümölcs,ebédre ami van,de nem sokat(anyum nem fog külön főzni,meg hát nem is örül,hogy jobban figyelek az étkezésemre).Uzsonnára zöldséget,vagy gyümölcsöt.Ha nagyon éhes vagyok vacsira 6körül eszek egy kis salátát.

Ez így jó?Szoktam tojást is enni,reggelire vagy vacsira.És ha az ebéd zsírosabb kaja,akkor abból tényleg nagyon keveset eszem,inkább utána gyümölcsöt.Amihez lehet salátát eszek.És nagyon sokat iszok!!Ez jó-e?Vagy változtassak valamin?(reggelire ne írjátok a paradicsomot meg a paprikát,mert allergiás vagyok rá,és nem ehetek).

Mit mozogjak mellé?Úgy tudom a legjobb,ha heti 2-3aerob edzés és mellette torna.Aerob edzésnek megfelelő lenne,ha egyik héten futnék másik héten bicikliznék?Tornázni amúgy is szoktam,de nem dvd-re.Hanem olyanokat mint suliba is,inkább erősítő gyakorlatokat végzek.De kell előtte a bemelegítés is,hogyan melegítsek be?

Amúgy fogyni nem nagyon akarok,max 2-3kg-t,mert mondom a hasamon,combomon és popsimon van felesleg bőven,és ha csak izmosítanám magam az a zsír alatt nem látszana.


Légyszíves ne nézzetek hülyének,tudom,hogy az adataim pont jók,de ha meglát valaki nem az adataimat fogja látni,hanem az alakomat.Azon pedig van mit javítani!

Előre is köszönöm szépen a válaszokat,és akinek nincs értelmes hozzászólása az inkább ne is írjon,mert felesleges.

14/L


2009. júl. 16. 11:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Nyúlkajától csak fogyni fogsz. Inkább mozogj, fenékre állítólag a lépcsőzés jó
2009. júl. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szia. A táplálkozásod jó. Ha valaki fogyni akar akkor a réggeli futás nagyon hasznos és a kondizás. Mivel te nem akarsz fogyni tehát nemakarsz könyebb lenni. De ha elakarod tüntetni a zsírt különböző testrészeidről fogyni kell. Hát igazából a te esetedben az étkezés jó biztos sokat foglalkoztál vele. Emelett kellene egy kicsit konditerembe járni ahol nemcsak a futópadot használnád hanem a hasgépet és a lábgépet és ha van akkor a taposógépet is. Ha ezt betartod és tényleg veszel egy bérletet egy hónap bőven eléglessz. És nemleszel könyebb sem, viszont szép feszes hasad combod és popsid lessz. Tudom hogy nemtartozik a kérdéshez de elösször a mellről tünik el a zsír ha kemény edzésbe kezdesz. Arra figyelj oda. Inkább akkor ne tartsd a határidődet.
2009. júl. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!Kondiba nem tudok menni,mert alig van pénzem,a szüleim meg nem adnak rá:(( Így is spórolni kell,mert tesóm egyetemre megy,és az nagyon sok pénz lesz:(
2009. júl. 16. 12:36
 4/8 anonim ***** válasza:

futás kb 3Xegy héten vagy 2X 30-35perc

aztán itt van egy szerintem feletébb hatásos video!

youtube: van öt perced?

ez egy 3részes réka torna, csináld meg mind egy nap

a lábasokbol réka elmondja a videon h mennyit kell...

ha lelkiismeretesen csinálod és még ma elkezded, sztem csak jol jársz vele! jobb ha reggel csinálod és akkor ha van még E-d akkor este is meg lehet még1X sztem...

2009. júl. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyok,csak én 159cm,és 51kg. neked is inkább izmsodni kell,mintsem fogyni.

én már kb. 3hete csinálom Rubint Réka "Van 5 perced?" 1-2-3részét, ami napi 15-20 perc testedzés. és látványosan kevesebb narancsbőr, illetve fogyni sem fogytam,hanem mind izomba ment át. a hasamon is már látszik két csík,azaz az oldalsó izmok.

nagyon ajánlom mindenkinek,bár mostmár nekem kevés egyszer megcsinálni ezeket a részeket,így mostantól a combra meg popsira való részeket minden másnap kétszer csinálom. a hasam más szerintem így is nagyon jól néz ki,elég lenne minden másnap csinálni,de kitartó vagyok,és azt is megcsinálom mindennap.

2009. júl. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
a linket elküldenétek?
2009. szept. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
köszönöm:)
2009. szept. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!