Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Másfél hónap után egy bűnös...

Másfél hónap után egy bűnös nap nem nagy baj, ugye?

Figyelt kérdés

1,5 hónapja rendszeresen mozgok és diétázom, de tegnap nem bírtam tovább és szó szerint mondhatni "bezabáltam" tehát ettem 3 fánkot eperlekvárral, ebédre meg pizzát utána persze jött a lelkiismeret furdalás és elmentem 1órát kondizni utána 1órát zumbáztam és végül még 1órát kondiztam 19órakkor értem haza és már nem ettem semmit. Ma reggel dupla aerobic órára mentem és cukkinit, dinnyét és áfonyát és egy párolt csirkealsócombot ettem salátával.


Szóval így viszonylag kompenzáltam ezt a tegnapot? Pont ma délelőtt olvastam egy újságban, hogy pl. pizza evés után nincs zsírégetés és a szervezet elraktározza, ez igaz?


2012. júl. 26. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem igaz.


Ó Allah vezess minket ki a tudatlanság sötétségből, a tudás fényére, és taníts minket, hogy hasznunk legyen, és használj fel minket, hogy hasznuk légyen másoknak, abból amit nekünk tanítottál! Emin!

2012. júl. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Akkor jó :)

ez a fohászod meg szóljon az újságnak, nem veszem magamra ;)

2012. júl. 26. 16:45
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nem azt vallom, hogy 1 nap bűnözés után fellehet szedni akár 1 gramm zsírt is. Csak azt mondom, hogy hogyha valaki elkövet egy ilyen esetet, akkor utána 1 hétig szenved a gyors ch-hiányban, és az agya szinte követeli a rossz minőségű cukrot, és ilyenkor kezdődnek a gondok. Én ezért nem élek a "mindent szabad csak mértékkel" felfogással. 1 kocka natúr Milka csokoládé 30 kcal, nyilván nem lesz tőle bajod, de utána egész nap a következő kockán fog járni az agyad. Karácsonykor ettem utoljára csokit, és már nem hiányzik. De ha ettem volna 1 hete, akkor még mindig sóvárognék még egyért.

Tehát nem lesz semmi bajod.

"Pont ma délelőtt olvastam egy újságban, hogy pl. pizza evés után nincs zsírégetés és a szervezet elraktározza"

Ez meg olyan mérhetetlenül nagy infantilis marhaság, hogy nincs kedvem részletezni sem, mert több oldalnyi magyarázatot követelne, a lényeg, hogy aki ezt írta nyilván elképesztően alacsony fokú biológiai műveltséggel rendelkezik, és a tanulság, hogy ne vegyél több Nők lapját.

2012. júl. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a Nők Lapja nem gáz, inkább a netes változata, és persze a Kiskegyed, Wellness, Diéta magazin meg a többi hasonló trendi, bulvár moslék.
2012. júl. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt hiszem a Diéta magazinban olvastam, de csak a közértben nézegettem az újságokat,nem vettem meg; bár eleve gyanús volt amikor ilyen kéthetes csoda étrendeket láttam benne több kilós fogyással...
2012. júl. 26. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!