Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kb hány hónap alatt tudok...

Kb hány hónap alatt tudok lefogyni egészségesen 10-15 kilót, hogy ne hízzam vissza?

Figyelt kérdés
2012. júl. 23. 18:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
egy hét, 1 kg. amúgy ha utána bezabálsz 8000 kalóriát mindennap, akkor hízni fogsz, bármennyire egészségesen is adtad le.: D életmódot kell váltani
2012. júl. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

A testsúlyod a táplálkozási szokásaid és a mozgásod (vagy annak hiánya) eredménye. Ezért kézenfekvő, hogy a testsúlyod megváltoztatásához egyiket vagy másikat (de leginkább mindkettőt) meg kell változtatni, és úgy is kell tartani, ha a kapott eredményt meg akarod őrizni.


Amúgy 4-5 hónap alatt elérhető a célod.

2012. júl. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Teljes életmódváltással. Ez áldozatokkal is jár. Ha jól tudsz angolul,akkor javaslom,hogy nézd meg az Ő videóit. Ő egy híres sminkes guru a youtubeon, nekem pont híznom kell,úgyhogy nem követem a tanácsait az életmód terén,viszont az ő sztorija nagyon jó,szerintem sok hasznos dolgot mond! Egy év alatt fogyott le azt hiszem egy húszast,érdemes megnézni!

http://www.youtube.com/user/MissChievous

2012. júl. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Én tavaly nyáron 3 hó alatt 15 kg-ot fogytam, mivel mellette sportoltam (sok séta, napi 2szer úszás) a bőröm nem ereszkedett meg, hanem éppen sokkal feszesebb lett. Más kérdés, hogy azóta abbahagytam a sportot és zabálom mint a ló, de így is csak a fele jött vissza 1 év alatt, tehát megérte.
2012. júl. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Egészségesen? 10-15kg? hmmm... azt mondják hogy 1év,10hónap kb.. és így nem lesznek striáid
2012. júl. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%

1 év alatt 15 kg? dehogyis, egy év alatt 50 kilót is lehet fogyni egészségesen, 1 év 52 hét...

havonta fogyjon fél kilót vagy mi?:D

2012. júl. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen " :D "... fél kg bőven elég,ahhoz,hogy ne viselje meg a szervezetét
2012. júl. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
téged valaki nagyon átvert o.o
2012. júl. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
én szűk 4 hónapja váltottam éeltmódot, eddig 11kg-t fogytam teljesen egészségesen, és ezt úgy, hogy 1 hónapig stagnált a súlyom. én úgy kalkuláltam, hogy egyre lassabb lesz a fogyás, mert kisebb a felesleg, szóval még 2-3 hónap kell a -15 kg-hoz.
2012. júl. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
29%

az van nagyon eltévedve,aki azt hiszi,hogy egészséges fél év alatt egy tízest leadni. Havi egy kiló az egészséges, a szervezetnek a fogyókúra (akárhonnan nézzük,akármit okoskodnak a salátákon meg fűszálon élő csontsovány botsáskák) megterhelő!Erre fel kell készülni,okosan kell csinálni,és jól,hogy fel tudd venni a ritmust a saját testeddel. A kérdező az egészséges fogyásról érdeklődött,nem a villámdiétákról,amiknél lefogysz egy hét alatt nyolc kilót,két hét múlva meg tizenhatot szedsz vissza. Ne legyetek már idióták... sokan észre sem veszik mennyi hülyeséget írnak ide,hogy de, igen,éhezzél és akkor lefogysz... szerintetek ez normális dolog?

Kérdező,konzultálj egy orvossal,ha ennyit szeretnél leadni,az a legbiztosabb.Vagy ha nem orvossal,akkor egy táplálkozási szakértővel, ő jobban tud segíteni neked,mint ez a sok idióta itt.Sok sikert a fogyásodhoz!


Ti meg ne okoskodjatok,mert a hülyeségeitekkel félrevezettek olyanokat,akik komoly választ akarnak.

2012. júl. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!