Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha elolvasom a Sárga kapszula...

Ha elolvasom a Sárga kapszula könyvet, akkor nem fogok itt hülyeségeket kérdezni?

Figyelt kérdés
Beleolvastam és vannak furcsa dolgok, amik nem tudom, hogy hihetők e. Megbízható a könyv? Nincsenek benne hülyeségek?
2012. júl. 26. 17:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%
A piros kapszulát vedd be, vagy a kéket Neo.:)
2012. júl. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%
Legalábbis kisebbeket, mint nélküle :)
2012. júl. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A könyv szerint akár 5perc után is beindulhat a zsírégetés, nem kell hozzá 40perc. ez tényleg így van?
2012. júl. 26. 17:53
 4/11 anonim ***** válasza:
47%
Én elolvastam, és tele van hülyeséggel :D
2012. júl. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az alapvető tudnivalók vannak benne.

Viszont nem egyénre szabott, neked kell finomhangolni magadra.

Az biztos, hogy saját és ismerőseim tapasztalata alapján ha már kb. 80%-ban betartod az ott leírtakat, akkor pár hónap alatt, fél éven belül óriási változáson tudsz átmenni, egyértelműen pozitív irányban.

2012. júl. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Sikerült átolvasnom gépen, majd lehet ki is nyomtatom, ha tényleg nem hülyeségeket ír. Látom a különbséget aközött amit eddig csináltam és amit a könyv ír.
2012. júl. 26. 18:03
 7/11 anonim ***** válasza:
50%

Látom lepontoztatok, de akkor is tele van hülyeséggel. Én járok diétás oktatásra diabetes miatt. Szóval tudom.

Pl. hogy a rizs áhhh az nem jó, mert sok benne a ch, de ha csirkével eszed, akkor jó, mert lassabban szívódik fel... az életben nem fog ettől függni a felszívódás...

meg hogy az aerobic csak pinalegyezgetés (igen, ezt a szót használja) és hogy sz@rt se ér, érdekes nekem szép testem van tőle...

2012. júl. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor mitől függ a felszívódás, komolyan érdekel.
2012. júl. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tán az étel GI-jétől, nem attól hogy milyen kajával eszed.
2012. júl. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

A testépítők 10-15 kiló zsírokat pucolnak le magukról 2 hónap alatt egy verseny előtt, vagy egy tömegelés után.

Aki ilyen gyors fogyást szeretne, annak tényleg pnasimogatás az aerobik, és tényleg kerülnie kell még a rizst is.

El lehet nekik hinni, mert ők évente dobálnak le 15 kilókat simán.

A legtöbb embernek viszont nem gyors lepucolásra van igénye, hanem tartós fogyásra, amihez be kell lőni egy olyan életmódot, ami még tartható és közben fogyni/súlyttartani is tud.

2012. júl. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!