Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha így fogyok sikerülni fog a...

Ha így fogyok sikerülni fog a suli elejéig 4 kg-ot leadni?

Figyelt kérdés

Reggelente egy szelet kenyeret eszek szalámival vagy sajttal, ebédre éppen azt amit anya főz de nem sokat majd este nem eszek vagy ha igen egy kis zöldséget vagy gyümölcsöt. Minden nap görkorcsolyázom meg úszni is szoktam.

Meg esténként egy kis torna(felölés...)

Sikerülni fog?


2009. júl. 16. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:
szia! ez a súlyfeleslegtől is függ.. általában sajna nehezebb lefogyni, ha kevesebb van rajtad.. de suliig még van másfél hónap, addig 4 kg szerintem vidáman eltűnik :D Én tanácsolnám viszont, hogy 1 kis változatosságot vigyél bele, mert ezt - ha csak nem vagy nagyon kitartó - hamar meg lehet unni.. pl reggelire kenyér (nem tudom milyet eszel, de abból is jobb lenne a rozsos.. semmiképpen ne fehéret egyél, ha nem muszáj..) helyett ehetnél néha müzlit.. gyümölcsöset vagy natúrt, lényeg, hogy ne cukrosat.. Ebédnél a tésztákat kerüld, mert kevésben is több kalória van, mint gondolnád.. :/ levesből, sovány húsokból ehetsz többet. Vacsira meg szerintem beiktathatsz nyugodtan egy kis joghurtot, ha szereted. Ja és ne felejts el sokat inni, 2 l-t minimum.. Sok szerencsét :)
2009. júl. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha kitartó vagy igen:)

Egyébként lehet tojást is enni reggelire főzve,sütve ahogy szereted.

Ebédre amihez csak lehet csinálj salátát(répa,karalábé,paradicsom,paprika,esetleg főtt krumpli).

Vacsorára joghurtot is ehetsz,ha szereted:)


Amúgy én is pont így vagyok,szeretnék 3-4kg-tól megszabadulni,de én 1hónap alatt,mert akkor megyünk nyaralni.Az étrendem nekem is ez+amit még leírtam,tornázok otthon,és mostantól futok,meg biciklizek is.

Akkor egészséges a fogyás,ha hetente kb. 1kg-ot fogysz,így pedig bőven meglesz suliig a 4kg:)

Hány éves vagy?(kíváncsiságból.)

Hát mit is mondjak,sok sikert Neked is!:D

14/L

2009. júl. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
13 éves vagyok és nem vagyok elégedett a súlyommal
2009. júl. 16. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!