Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ilyen feneket...

Szerintetek ilyen feneket helyre lehet hozni konditerembe? Ha igen mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés
[link] ont olyan,mint bal oldali képen lévő fenék-Szörnyen idegesít,hogy szétmegy.Aug. 1től szeretnék konditerembe járni.Combom picit narancsbőrös,szeretném formálni.Hasamon van pici felesleg de az ok.Étrendembe nem szerepel a kenyér/tészta,zsíros étel,ha 2 napon eszem kenyeret egyből meglátszik így totál elhagytam.
2012. júl. 26. 22:30
 1/4 A kérdező kommentje:
pont * 16 éves lány vagyok. Ha heti 3x megyek,nem csalok,semmit akkor formálódni fogok,vagy izmos leszek vagy hogy megy ez?
2012. júl. 26. 22:33
 2/4 anonim ***** válasza:
Elsősorban az étel minőségén és mennyiségén van a hangsúly, hiába jársz konditerembe ha nincs rendben a táplálékbeviteled. Ha rendben van és keményen edzessz mellé, akkor igen formás alakot érhetsz el. És azt pedig vésd az eszedbe, hogy olyan nincs, hogy csak a fenekedről adod le a felesleget, mert nem létezik lokális zsírégetés. Magyarul mindenhonnan fogyni fogsz és mindened formás lesz. Ha lenne valami kérdésed az étellel vagy a gyakorlatokkal kapcsolatban, akkor írj nyugodtan privátot, 10 éve vagyok már a konditeremnek a rabja :)
2012. júl. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm válaszod!Rendben,irok ha kell segítség!üdv.:)
2012. júl. 26. 23:13
 4/4 anonim ***** válasza:
szia! a diéta nagyonnagyon fontos. én 4 hónapja diétázok és 1,5 hónapja edzek, és a hatalmas narancsbőrös fenekemből egy sokkal kisebb, narancsbőr nélküli(!!!) popsi lett pár hónap alatt... nemrég vettem észre, hogy eltűnt a narancsbőr, alig hittem el :D szóval a helyes táplálkozást be kell tartanod. cukor, liszt zsír tilos, kalória-és tápanyagszámlálás ajánlott. elég sok kérdésnél le vannak írva a részletek, nézz szét aztán hajrá :)
2012. júl. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!