Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak nőként a kondite...

Mit csináljak nőként a konditerembe? Ciki?

Figyelt kérdés

19éves lány vagyok, 156cm magas és 54kg.

Inkább a hasamra ment rá az a felesleg amit sikerült 5év alatt elérnem, ugyanis volt egy gerincműtétem és nem volt szabad tornáznom.

Viszont most már lehet, aerobic-ni szoktam kb heti 3 szor, de még elfáradok benne, és küzdök hogy ne fáradjak el hamar.

Jövőhónaptól viszont szeretnék konditerembe járni, hogy ne legyen narancsbőrös a fenekem és a combom, de nem tudom hogy melyik gép jó ezek leküzdésére.

Szóval röviden comb és popsi feszesítés a cél és a has tájékról is szeretnék ledolgozni egy keveset :)

Egyébként nem ciki? Sok fiú előtt ott bénázni nem nagyon akarok.


2012. márc. 22. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Vannak női konditermek is ugytudom.Keress egy ilyet,és ott majd segítenek mindenben.
2012. márc. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én sem rég járok kondizni, vannak férfiak, nők vegyesen. Engem nem zavarnak, senki nem azzal van elfolglalva, hogy te mit csinálsz épp. Egyáltalán nem ciki. :-)

Itt van egy pár edzésterv, le van írva mi micsoda, milyen gépek.(Pl comb esetében:

[link]

Én ezzel az edzéssel kezdtem:

[link]

2012. márc. 23. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jól értelmezem hogy a combnöveléshez gugolást kell alkalmazni?? és a comból lefaragáshoz??
2012. márc. 23. 11:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Az utolsó kérdésed...Jézusom... a gugolás nem növel vagy csökkenti a combot te ******** :D az már táplálkozás függvénye hogy nő vagy csökken a súlyod, az edzés az izomtömeget tud növelni ezáltal feszesebb leszel,
2012. márc. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Combból lefaragás.Kardió edzéseket kell csinálni,futás,biciklizés.Olyan edzéseket amivel zsírt égetsz. Kizárólag combról nem tudsz fogyni, a fogyás mindig általánosságban megy végbe.Tehát hiába csinálsz napi 200 guggolást,nem biztos hogy a combodrol megy el a zsir először. A zsírégetés,olyan edzésformákkal megy a leggyorsabban,amihez viszonylag sok levegőre van szükséged.A zsírégetéshez oxigén kell,de vigyázz ,mindig csak olyan tempóban végezd az edzést,hogy közben tudj beszélni,ha fulladozol,akkor az agy felhasználja az oxigént és nem marad a zsirégetéshez.Ami annyit jelent hogy széthajtod magad és nem lesz eredménye.

A sulyzos edzések izomtömegnöveléshez valók,nem igazán lehet fogyni tőlük.

2012. márc. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

1-2-és 5. hozzászólónak köszönöm, igazán hasznos információk!!!


4ik hozzászólónak írom a következőt remélve hogy elolvassa....hogyha már sikerült le ******nia


[link]


lényegre törően....A comb edzésének alapvető gyakorlata a guggolás. Igazán nagy combok nem fejleszthetők guggolás nélkül. Ha valaki növelni akarja a combjait, annak edzéseit a rendes guggolás köré kell felépítenie. első 3sorban olvashatod...!!!! :))

2012. márc. 23. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!