Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A pasik tényleg utálják ha...

A pasik tényleg utálják ha egy nő diétázik?

Figyelt kérdés

a volt pasimmal az egyik konfliktusforrásunk az volt hogy ő szeretetett enni én meg diétáztam tehát nem lehetett velem "jókat enni". ő szeretett bevacsorázni én meg nem voltam hajlandó este spagettit és pörköltet enni vele. én sose néztem rá rossz szemmel ha ő sörözött vagy hizlaló kajákat evett jó étvággyal, de ha néha együtt ettünk akkor csak azért is kolbásszal meg szalonnával akart etetni. ha nálunk anyumék megkínálták sütivel csak akkor volt hajlandó enni ha vele ettem én is.(mindig éhen maradt :D)

a kapcsolatunk elején azt mondta hogy jó alakom van és neki így tetszem nehogy fogyózzak.

az egyik szakítóok is ez volt...velem nem lehetett sörözni és enni(vagy csak ritkán) néha cikizett azzal hogy én nem eszem soha semmit se egész nap és biztosan koplalok( hát nagyon nem csak nem zabálok mértéktelenül össze minden szart amikor kedvem tartja)

most bennem volt a hiba, hogy ennyire görcsös voltam, vagy ő volt ennyire hogy is mondjam...nem zsarnok hanem az a "csakazértisazleszamiténakarok" típus.ki volt a hibás? vagy senki se csak nem passzoltunk?


2012. júl. 27. 13:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%
Igen, de azt is ha kövér a nő, szóval csak titokban lehet.
2012. júl. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez már túlzás, egy szelet sütitől nem áll meg a világ, elhiszem hogy nem szeretne egyedül sütizni...
2012. júl. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
de ha alapból nem eszem édességet?
2012. júl. 27. 13:39
 4/22 anonim ***** válasza:
64%
A párod egy idióta már bocs, iszonyat igénytelen egy hülye lehet, mert egy pasi nem attól pasi hogy hulladékot kajál meg sört iszik, néha persze belefér, de nehogy már ez legyen egy szakító ok....szerintem jól jártál hogy megszabadultál tőle 22/F
2012. júl. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Felölem nyugodtan diétázhat, ha engem nem akar erre rákényszeriteni, legalább több marad nekem.


A salátát a nők találták ki, akkor egyék is meg:P

2012. júl. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
pontosan. én is ugyanezt csináltam.
2012. júl. 27. 13:43
 7/22 anonim ***** válasza:

Kicsit túlzásnak tartom, hogy a szüleid által készített süteményt sem kóstolod meg, meg, hogy SOHA nem eszel vele rendesen...


Ugyanakkor ez a te dolgod, nem értem, miért idegesít ez bárkit is.

2012. júl. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Az exed finoman szólva gyerekesen viselkedett. A saját szokásait akarta rád erőltetni. Egyáltalán nem voltál görcsös, csak meg akartad tartani a saját étkezési szokásaidat. Ez így van rendjén. (Amúgy ha ő nem akart alkalmazkodni egy kicsit sem, neked miért kellene?)
2012. júl. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
ez azért nem igaz. ha épp gyümölcssali volt otthon abból ettünk, vagy ha náluk voltunk olyan 5-6 között és ő enni akart vmi akk én is ettem vele(sok húst kevés szénhidrátot)
2012. júl. 27. 14:07
 10/22 A kérdező kommentje:
meg nálunk néha ettünk szendvicset, de én speciel nem eszem SEMMILYEN édességet, akkor sem eszem ha nem fogyózom, mert nincs rá szükségem...
2012. júl. 27. 14:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!