Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan győzzem le az édesség...

Hogyan győzzem le az édesség iránti vágyam?

Figyelt kérdés

Mikor szülinapi torta vagy akármi van, nem bírom ki, hogy ne egyek, és akkor meg is látszik rajtam. Ez azért baj, mert modell vagyok és tilos lenne. Aztán meg sanyargathatom magam, ami szintén nem megy...


16/L 174cm 52,8kg


2012. júl. 27. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Eszel egy szeletet és kész. Másnap egy kicsivel többet mozogsz és semmi gond. Persze ez az egy szelet és az édesség ne mindennapos legyen.
2012. júl. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ugrókötelezel 10 percet és le is küldted a torta kal értékét.

ennyi.

az édesség kívánás önmagában,meg c vitamin hiányra utal.

amúgy meg inkább válts irányt.

a fitnesz modellek sokkal szebbek és egészségesebbek a kifutó modelleknél és manapság már ők is ugyanúgy be tudnak futni és annyit keresni,mint a sima modellek.

2012. júl. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is inkább fitneszmodell. Sokkal egészségesebb és ráadásul ha éppenséggel nem versenyen van akkor nem is olyan látványosan nagyok az izmok. Nem azt kell nézni hogy a kifutón mekkora az izomzatuk mert ott be vannak kenve hogy jobban kiemeljék ráadásul előtte edzenek elég keményen és bedurrant állapotban állnak csak ki. Itt 1-2kép ugyan arról a fittneszmodelről:

Versenyeken alakja:

[link] (a középső)

Hétköznapi:

[link]

[link]

[link]


Nem hiszem hogy a hétköznapi alakját sok férfi visszataszítónak tartaná :D

2012. júl. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
bombázó a kicsike:).
2012. júl. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nekem a modellkedés az életem, és ez a fitness modell dolog nagyon nem jön be:S
2012. júl. 29. 00:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!