Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Duci (lányok)! Néztek már...

Duci (lányok)! Néztek már terhesnek titeket? Hogyan reagáltatok? Írjatok paramétereket is.

Figyelt kérdés

Nekem ma volt egy ilyen incidensem, először életemben, és nagyon mellbe vágott. Én 176cm/75 kg vagyok. Szóval úgy gondolom, eddig úgy gondoltam, hogy igen, elhízott, de mégsem annyira drasztikusan, hogy ezt egy ilyen tapintatlan megjegyzéssel a tudtomra kelljen hozni. De mostmár nem tudom, hogy mit gondoljak, nagyon letaglózott ez most engem. És, hogy még égőbb legyen a szitu, 20 másik ember előtt verték a fejemhez ezt... De nem igaz, hogy valaki nem tudja azt megkülönböztetni, hogy ki kövér meg ki várandós? És egyébként is, honnan veszik tök idegen emberek a bátorságot, hogy engem "térítsenek"? Senkinek semmi köze a testemhez, a kinézetemhez, hát nem?!


Hasonló sztori?


2012. júl. 29. 01:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

valszeg jót akart,nem sértésnek szánta.

amúgy meg tényleg van egy olyan fajta elhízás,ami úgy néz ki,mintha terhes lenne.

a hasuk elejére híznak ők.

2012. júl. 29. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hidd el, nem jóakarásból mondta. Gúnyosan beköpte ott mindenki előtt, hadd lássák, mekkora arc. Így képzeld...
2012. júl. 29. 01:52
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Néztek engem is terhesnek. A buszon utazva, egy fiatal lány adta át a helyét. Először nem értettem, és kedvesen el is utasítottam, de mondta,hogy nyugodtan üljek le,hiszen babával vagyok. Na ekkor döbbentem rá,hogy terhesnek nézett. Így játszottam a szerepet,nem hozva sem őt sem magamat kínos helyzetbe. Mondtam,hogy hát köszi a helyet,bizony a kis lurkó elég nehéz mostanában,majd leültem. Közben hálát adtam az égnek,hogy egyedül utaztam,és nem a párommal vagy valamelyik baráttal. Mert tuti,hogy könnyesre röhögték volna magukat.
2012. júl. 29. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
Hűt nekem mg nem mondták,de tudom h úgy nzek ki. de anyumnak már mondták, pedig nem kövér, csak olyan ruhában volt. xD A boltban történt, az egyik eladó megkpérdezte h melyiik hónap? xD ő meg. nem vok terhes
2012. júl. 29. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretek emberekkel beszélgetni és bizony néha nem tudom hova tenni a dolgot, szeretném szóba hozni, de kényelmetlenséget se szeretnék okozni.. pedig ha tényleg kövér az illető, akkor ez a szint már elég gázos.
2012. júl. 29. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

huu hát nekem ilyen még nem volt, de egy sztorim van

én kövér voltam 165/80 és hamar lefogytam koplalással (tudom, tudom) olyan 40 kilósra, és egyik nap jöttem haza és anya a nyakamba ugrott és bőgött, nem értettem..

azt mondta h felhívta ofő hogy akármibe tud segíteni, van ilyen meg olyan orvos ismerőse, kérdezte h miért, mert biztos rákos vagyok...

nos ez kellemetlenebb volt...

2012. júl. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A páromtól megérdezte tegnap az egyik szomszéd, hogy megszült-e már a felesége. Se a felesége nem vaygok még, se terhes, igaz, fogytam 15 kilót, az utóbbi félévbnen.
2012. júl. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Többször is előfordult, 163/64 kg. Ráadásul olyan típus vagyok akinek a felesleg a hasára megy, anyukám is ilyen Észrevettem, hogy legtöbbször akkor fordult elő, hogyha ilyen jellegű felső vagy ruha volt rajtam. Úgyhogy az ilyeneket azóta kivontam a forgalomból:

[link]

[link]

Nagyon kellemetlen volt, pedig én már korban is ott vagyok, hogy szülhetnék. Egyszer a boltban várakoztam, hogy sorra kerüljek, mikor az eladócsaj megkérdezte, hogy hányadik hónapban vagyok. Én meg csak bámultam rá, hogy ilyen kövér lennék. Máskor pedig a munkahelyemen kérdeztek rá és hallottam már, hogy a hátam mögött is terjesztették. Mérges voltam, mert én nem vettem észre, hogy ennyire kövér lennék. Azóta leadtam 4 kg-ot, de sajnos így is a hasam a gyenge pontom, de legalább a derekamon már nincs felesleg. A kismama szabású felsőket lecseréltem az enyhén karcsúsítottakra.

2012. júl. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
engem már többször is. itt a gyk-n is tegnap: http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__egyeb-kerdes.. No coment...
2012. júl. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Én 165 cm és 65 kg voltam, 10 kiló felesleggel. Nem mondanám hogy ez olyan nagy kövérség, arányosan vagyok hájas, de leginkább a hasamon, főleg ha teleettem magam (azóta teszek ellene). "Barátnőm" szokta poénból kérdezgetni hogy hányadik hónap meg terhes vagyok-e, de nagyon szarul esett...


17/L

2012. aug. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!