Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Köldök alatt azt a kicsike...

Köldök alatt azt a kicsike hasat hogy lehet eltüntetni?

Figyelt kérdés
Lapos hasam van, csak a köldök alatt egy kicsit kidudorodik, remélem érthető. Egyáltalán nem vészem, alig látszik, csak engem zavar. Ha már sikerült elérnem azt az alakot, amit szeretnék, akkor már ezt is szeretném eltüntetni, és boldog leszek :)
2012. júl. 29. 16:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ott semmiféle dudorodás,gondolj bele,ha lapos a hasad,miért lenne ott bármi is? Egyébként hasprés a megoldás,napi 200. De szerintem csak te látod azt a dudorodást,egyébként hozzáteszem,abszolút nem esztétikus a deszkalapos has. Nyilván a háj sem feltétlenül szép,de a kockás,deszkalapos női has nekem nem nőies. Férfi vagyok, nekem egyáltalán nem jön be.
2012. júl. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Úgy ahogy köldök felett... Ilyen a genetikád, onnan nehezebben fogysz.
2012. júl. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Én sem szeretnék olyan nagyon lapos, izmos hasat, az szerintem sem szép. Már így is meg vagyok elégedve vele, elértem azt az alakot, ahonnan többet már nem is tudnék de nem is akarnék fogyni.


Lehet ilyen a genetikám, nem tudom. Köszönöm! :)

2012. júl. 29. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!