Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Norbi update Puding vagy...

Norbi update Puding vagy joghurt mehet minden nap vacsira egy kis gyümölccsel?

Figyelt kérdés
2012. júl. 29. 17:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. júl. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
És miért nem?
2012. júl. 29. 17:10
 3/13 anonim ***** válasza:

Sem gyümölcsöt, sem joghurtot nem jó este enni, norbis szarokat meg egyáltalán nem.

Este magas fehérjetartalmú ételeket kell enni, tojás, túró, csirke, stb.

2012. júl. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Először is 2 dl joghurt fehérje tartalma 7, 2 dl tej meg 3,4

Szóval ha annyira fehérjét papolsz, legalább nézzél utánna...

2012. júl. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
veszel natúr joghurtot cseppentesz bele pár csepp édesítőt, raksz bele gyümölcsöt és k**vára egészséges és fincsi :) én se hittem el amíg ki nem próbáltam :D
2012. júl. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

Kedves 4-es!

Te meg tanulj meg olvasni. Tejről egy árva kukkot sem írtam.

Amúgy egyik emlős sem fogyasztja másik állat anyatejét...

2012. júl. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Te meg tanulj meg értelmezni. Azért ittam a tejet, mert sokan azt iszák fehérje forrásként. Ő meg joghurtot akar enni, amiben kétszer annyi van.
2012. júl. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Egyik emlős se? Akkor az emberek mik? Kétéltűek? :D
2012. júl. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Tanuljak meg értelmezni? Te írtad, hogy a joghurt jobb, mint a tej és ha a fehérjéről papolok, akkor nézzek utána, pedig én a tejről nem is szóltam egy szót sem.
2012. júl. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
29%
7 gramm fehérje sok??Melyik bolygón? egyszerre kbb 50 grammot képes felhasználni a szervezet, a tej pedig egyenesen a szemét kategória...nézzél már meg egy fehérjeturmixot 30grammos adagban van 22 gramm(egy közepes minőségűben) csirkemellben 25 gramm kbb 100 grammban szinte 0 zsírral és chval, update joghurt mondjuk 100gramm abban van 7 amellett h legalább ennyi zsír is van benne, akkor melyik is a jobb?Nem azt mondom h atomszarok a termékei, mert néha én is fogyasztom ha éppen félrezabálhatnékom van, de azért ne ez legyen már az alapköve!A gyümölcs estére pedig nem a legjobb választék, főleg edzés előtt erőltetném, vagy edzés után(ilyenkor fontos a gyors ch) de nem a legjobb ch forrás az tény, de egy átlag ember diétájába simán belefér, versenyfelkészülésnél esélytelen.
2012. júl. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!