Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Vastag a...

Mit csináljak? Vastag a combom pocakom van és a karomon is lifeg a háj?

Figyelt kérdés

13 vagy ok nem sportolok 163 cm vagyok és 60kg nagyon zavar úgy nézek ki mint egy mangalica a többiek szerint. A sportban béna vagyok és egyre csak dagadok

Segitsetek hogy tudnék lefogyni



2012. júl. 30. 18:30
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Fogyni viszonylag egyszerű ha van hozzá egy kis akaratod.

A kulcsa az egésznek a rendszeresség: Próbálj meg 3-4 óránként enni, evés előtt igyál meg egy nagy pohár vizet az segít hogy ne egyél túl sokat és a fogyásban is nagy szerepe van. A kenyeret és tésztát lehetőleg hagyd el, de ha mégis eszel, csak keveset és csak délelőtt.

A testmozgás a másik fontos dolog: Segít a bőr feszességének visszanyerésében és jó alakformáló. Napi fél óra testmozgás segíti a vérkeringést, anyagcserét, ezáltal a fogyást. Ez lehet tánc, futás, kocogás, úszás, torna, súlyzós edzés kis súlyokkal... a lényeg hogy átmozgasson.

Gyors éttermi kajákat és a szénsavas dolgokat felejtsd el.

Láthatod, nincs benne semmi önsanyargatás, csak egy kis rendszeresség, mégis itt bukik el a legtöbb nő és keres inkább kifogásokat vagy megsértődik.

Remélem tudtam segíteni és sok nőtársad olvassa ezt.

2012. júl. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy, akkor semmi gond. Szerintem azok a lányok a legszebbek, akiknek háton fekve nem horpad be a pocijuk.
2012. júl. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Koszi de ülve befér a á a gép
2012. júl. 31. 16:30
 24/24 anonim ***** válasza:
ha 108as a derakad az már nem duci hallod...nekem 21 évesen 63 centi és van egy kis párna rajta sajnos...amúgy pont 163 vagyok de csak 49...gyúrjááá vazze
2012. aug. 9. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!