Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Vastag a...

Mit csináljak? Vastag a combom pocakom van és a karomon is lifeg a háj?

Figyelt kérdés

13 vagy ok nem sportolok 163 cm vagyok és 60kg nagyon zavar úgy nézek ki mint egy mangalica a többiek szerint. A sportban béna vagyok és egyre csak dagadok

Segitsetek hogy tudnék lefogyni



2012. júl. 30. 18:30
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
68%
Fiú vagy vagy lány?
2012. júl. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
57%

Az előző válaszadónak.: Te egy bunkó vagy!


És nem mindegy!


Én úgy fogytam le,hogy tornáztam,6 után már nem ettem. Nem kell ahhoz olyan nagy sportokat űzni... Vegyél egy hullahopp karikát és használd zenére! :)

2012. júl. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
miért mit mondtam? :oo
2012. júl. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
ezt a 6 után baromságot meg legalább ne terjeszd.Lelassul az anyagcseréje.Ha pl délelőtt 10 kor kel fel akkor 16 órán keresztül koplalt.Hagyja el a csokikat nasikat cukros szarságokat és tornázzon.
2012. júl. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Köszi hogy megvédtél egyébként lány vagyok a hasamat még megoldom be tudom húzni úgy hogy ne látszódjon de a combommal meg a karommal nehéz mitkezdeni a torna jó ötlet
2012. júl. 30. 18:43
 6/24 A kérdező kommentje:
nem eszem édességethavi egy bűnóző napom van de akkor mondjul legalább belémmegy 6zserbó meg csokitorta egyébként csak reggelire eszem sokat akkor se egéségtelent
2012. júl. 30. 18:46
 7/24 anonim válasza:
100%
Lehet hogy csak én tudom ezt, de ha le akarsz fogyni, ne azt csináld hogy kevésszer eszel, hanem hogy sokszor keveset, mert akkor folyamatosan mozgásban van az anyagcseréd. Ha ritkán eszel, a szervezeted azt hiszi, hogy nincs lehetőség a rendszeres táplálékbevitelre, és átáll raktározó módba, az összes anyagot amit csak tud, elraktározza. És ez a zsír. Ellenben ha folyamatosan viszel be táplálékot, a szervezeted nem fogja elraktározni, mert látja, hogy mindig van mit felhasználni a friss élelemből, nem kell a raktárokhoz nyúlnia, ezért nem is raktároz. :) De ez csak az én véleményem.
2012. júl. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Hogy lehe képet betenni
2012. júl. 30. 19:00
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

www.kepfeltoltes.hu



ide töltsd fel

2012. júl. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
De régebben vékony voltam most meg bumm 108 as derék :-(de télen nemkell kabát csak egy pulcsi a zsír melegít ez undi
2012. júl. 30. 19:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!