Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Használ a fehérje por? (többi...

Használ a fehérje por? (többi lent)

Figyelt kérdés

szeretnék 10 kilótól megszabadulni! 1 hete kezdtem napi fél órát edzek de keményen ám ! és napi kétszer eszek sőt inkább egyszer és akkor sem sokat , sokat iszom és szedek káposzta kapszulát (ami eddig még nem segített) szeretném ha szeptemberre lemenne ez a fránya 10 kiló de úgy ,hogy látszik is, 179 cm vagyok és 90 kiló persze erős csontozatú is ha veszek még protein port akkor le fog menni eme 10 kiló 1 hónap alatt vagy nem? azt olvastam az sokat használ ! ha van még ötletetek mit tegyek hozzá és milyen mozgást ajánlanátok akkor szívesen elolvasom és kipróbálom ! előre is köszi a választ!

Lotti!



2012. júl. 31. 00:13
 1/10 anonim válasza:

Harcosok Étrendje a tuti azt csináld! [link]

Vagy egyél naponta többször kicsit!

builder.hu

A fehérjepor az izmok megtartásában segít főleg. Csak attól, hogy azt eszed, lószart nem fogsz fogyni, hiszen az csak fehérje! Pont olyan, ami a tejben is van is van! A szénhidráttól, cukros italoktól búcsúzz el és egyél sok zöldséget meg gyümölcsöt!

2012. júl. 31. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Jah, és legyen egy edzésterved.
2012. júl. 31. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hú, van itt kavar a fejben rendesen :)

Szóval napi 1 vagy 2 kajával alig lehet fogyni. Legalábbis zsírból. A káposzta kapszula kidobott pénz, felejtsd el. A fehérjepor meg nem fogyásra van, hanem a napi fehérjeszükséglet pótlására, ha azt nem tudjuk megoldani szilárd ételből. Naponta 5X kell enni legalább, hogy az anyagcsere felgyorsuljon, e nélkül szinte minden megy egyből zsírba (jelenleg izmot vesztesz, amit meg eszel, az elraktározódik szépen). Nem is tudom mit kellene most írnom, mert annyira nem vagy képben, hogy túl sokat kellene itt pötyögnöm. Keress rá a keresőben étrendekre, és ott azokat olvasgasd, ahol napi 5-6x étkezés van sovány húsokkal, sovány tejtermékekkel, edzéssel.

2012. júl. 31. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

a fehérjeital az étrend kiegészítésére való.

szóval ha nincs étrended,akkor igazából felesleges,mert nincs mit kiegészítenie.

az erős csontozat meg városi legenda.

egy sovány alacsony nő,és egy nagydarab magas nő csontvázának a súlya között max 3 kiló az eltérés.

a világ legnehezebb férfi csontváza 14kiló,uh nem nagy súlyokról van itt szó.


amúgy meg,most mégegyszer végigolvasva a kérdést,eléggé kamu szagú,mert egymás után felsoroltad az összes agyborzoló módszert és hivatkozást.

2012. júl. 31. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2012. júl. 31. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2012. júl. 31. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem használt. 17 kilót fogytam, vacsora helyett ittam a turmixot, persze minden nap edzettem. Hatásos is volt: zsírból fogytam és az izmaim megmaradtak, nem épültek le.
2012. júl. 31. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jó kis szarkazmus ez a kérdés. :-)
2012. júl. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem is értem miért "kamu szagú" ez a kérdés .

csupán egy önbizalom hiányos lány vagyok aki nem érzi jól magát a bőrében , ebben mi a kamu?

persze nincs jobb dolgom ennél kamu szövegek kitalálása ...

anyukám bíztat azzal,hogy " de hát erős csontozatú vagy" az a baj,hogy ha körülnézek a neten akkor ott is kamu étrendekre bukkanhatok ,GYIK-en van egy csomó olyan kérdés amelyek ilyen étrendekről és diétákról szólnak ,de minden okos odaírja ezek sz@rok ti meg csak egy (számomra átlagos )kérdést hazuttoltok meg! tudjátok a családban 4 gyerek van 18, én 16 egy öcsém aki 10 és egy húgom aki 3 éves. ha anyum nem "okoskodna" és nem mondana semmit arra amikor kimegyek a konyhába elkészíteni saját kajámat akkor simán tudnék fogyni meghatározott étrendekkel de "a család nem eheti azt amit én , mert csak én akarok fogyni "

ha ez is kamu nektek akkor nem kell a válaszotok én csupán segítséget kértem , de csak egyet kettőt kaptam .

A kérdést akkor úgy teszem fel,hogy milyen edzést ajánlotok ami olyan ,hogy csak zsírt éget és mit egyek ami nem raktározódik el és nem izomból fogyok ?!

2012. júl. 31. 16:22
 10/10 anonim válasza:
Minél kevesebb szénhidrát, sok fehérje és legalább 5-6 étkezés naponta, vagy harcosok étrendje. Olvasd el a könyvet, fönt van a neten pdf-ben! Edzéstippek is vannak benne! Én 10 kilót fogytam egy hónap alatt!
2012. júl. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!