Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudsz mondani ötleteket, mi...

Tudsz mondani ötleteket, mi veszi el az étvágyat?

Figyelt kérdés

2012. júl. 31. 15:40
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Geronazzo Maria
2012. júl. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
A fogfájás... :)
2012. júl. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
víz, víz, víz... literszámra :P
2012. júl. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%

Nekem az, ha normálisan eszem. Érdekes módon, ha normálisan reggelizem, ebédelek, vacsorázok, utána a következő étkezésig nincs étvágyam.

Nem tudom, mitől lehet...


:)

2012. júl. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Evés előtt egy jó pohár víz.

Kajával a kistányért borítsd be, ne a normál tányért.

Utána ismét egy jó pohár víz.

De finom is tud lenni!

2012. júl. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%

Én kistányérra is rápakolok neked annyi kaját, mint nagyra... Nem jelent semmit.

A pohár víz ebéd előtt pedig felhigítja a gyomorsavat, ez gátolja az emésztést, a tápanyagok felszívódását. A hízást viszont NEM.

2012. júl. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem enyhébb éhség esetén a sok víz mindig segíteni szokott. Vagy esetleg este, ha túl későn éheznék meg, akkor egy forró tea mindig segíteni szokott rajtam. (persze nem olyan tea, amit megpakolsz cukorral. Én egy kis citromlével szoktam csak ízesíteni) Ha pedig nagyon-nagyon éhes vagy, akkor valószínűleg az a baj, hogy a nap folyamán nem ettél rendesen :/ nem szabad 2 étkezés között több órának eltelnie. Ezért is érdemes betartani azt, hogy a nap folyamán 5x egyél, keveset. Én beleestem régebben abba a hibába, hogy reggel ettem, aztán délutánig éheztettem magam, majd este neki estem a hűtőnek, bezabáltam, és persze sajnáltam magam, hogy sosem fogok lefogyni. Ma már inkább eszek többször, és így este nem tör rám a farkaséhség.
2012. júl. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem a maté tea csökkenti az étvágyam és van gyógynövényes által összeállított cseppjeim, ami szintén nagyon jò!
2012. júl. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
58%
Ha ráfosol vagy okádsz egy kistányérra és odateszed a kajád mellé, akkor lehet, hogy nem lesz annyira gusztusod enni XD
2012. aug. 1. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mathé tea, citromos víz(nem dobozolt citromlev!!!), almaecet vízben sűrítve(1 EK), cukormentes mentolos rágó....
2012. aug. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!