Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány kilónak kéne lennem, ha...

Hány kilónak kéne lennem, ha 15 éves 174 cm magas lány vagyok?

Figyelt kérdés

2012. aug. 1. 19:54
1 2 3
 11/22 Zsuzsanna13 válasza:

Mi indokolta ezt a durvaságot????

Mindig szomorúan olvasok ilyen destruktív (romboló) hozzászólást.

2012. aug. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:

Nem kell elhinned a generátorok által kiadott adatokat!

15 évesen 156 cm vagyok és 38-39 kg vagyok. Azt írja, hogy kórosan sovány, igaz, eléggé vékony a testalkatom, de rengeteget eszem, valamint a családból is mindenki ilyen testalkatú. Azt ne mondják, hogy 15 évesen 50-55 kg nak kellene lennem....

2012. aug. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
Oszd el a magasságod hárommal, és nagyjából a kapott értéknek kell lenned kilóban, +/- két-három kiló. Szóval neked olyan 58kg körül az ideális.
2012. aug. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 kalmj ***** válasza:

"15 évesen 156 cm vagyok és 38-39 kg vagyok. "


Te tested, azt csinálsz, amit akarsz. Én viszont nem fogom senkinek, hogy legyen 38-39kg.

2012. aug. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:

Kedves kalmj!

Én nem mondtam senkinek, hogy legyen 38-39 kg, én sosem diétáztam, sosem vigyáztam az alakomra, mégis ilyen lett. Nem a te hozzászólásodra reagáltam az előző kommentemmel.

Lehet, hogy a 174 cm magas csajnak ideális az a 55-60 kg.

De ugye tudod, hogy a mondat, amit az előbb leírtál értelmetlen?

2012. aug. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 kalmj ***** válasza:
Te vitatkozol azzal, hogy a testsúlyod orvosilag elfogadottnak ítélték. Ezt magaddal megteheted, de rossz példát más elé ne állíts!
2012. aug. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:

Kedves kalmj!

Én egyszer sem mondtam, hogy a testsúlyomat orvosilag elfogadták. De ha én pl. 50-60 kg között lennék, mint azt a generátor is kiadta, azt mondanák, kövér. És ha mindenki a generátorokhoz, valamint az orvosok által mondott eredményekre növelné, valamint csökkentené a testsúlyát, mindenkin lenne egy kis extra felesleg, amit az orvosok jónak tartanak, hisz van egy kis "raktár" ez által. Biztos vannak olyan emberek, akik testsúlya megfelel a generátor által kiadott értéknek, de én biztos vagyok benne, hogy azokat a raktárakat ők nem akarják, és diétába fognak.

2012. aug. 7. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:

Szerintem a lényeg az, hogy bele tudj nézni a tükörbe, és azt mondani "szép vagyok" és nem azon aggódni, hogy "dagi vagyok" "vékony vagyok", mert ez örök boldogtalanság. Nekem a váknyabb lányok jobban tetszenek (55kg körül) de ez nem azt jelenti, hogy ha egy csaj 65kiló, nem tetszik. Egyszerűen csak hogy várja el egy csaj, hogy tetszen nekem, ha saját magának sem tetszik? Nekem egy boldog vidám csaj kell, nem pedig egy olyan, aki folyamatosan (néha mindenkivel előfordul) nincs magával megelégedve.

18/F

2012. aug. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:

*vékonyabb.

Egyébként 45 kiló alatt egy csaj az már tényleg "vékony".

DE szerintem a vitát jobb lenne abbahagyni, érezze jól magát mindenki úgy, ahogy most van. (ha nem megy, akkor legalább diéta közben érezd jól magad, és ne kínozd magad)

2012. aug. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
Én is ezt mondom, nem kell a generátor által kiadott összegnek megegyezni a testsúlyoddal. Szerintem ahhoz, hogy valaki jól érezze magát, nem kell pontosan megfelelni egyetlen testsúllyal azonos előírásnak sem. De amúgy nem vitatkoztunk, csak elmondtuk egymásnak a véleményünket!
2012. aug. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!