Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hagyjam abba a diétát?

Hagyjam abba a diétát?

Figyelt kérdés

Egy bizonyos diétát csinálok, a turbót.

3. napomon vagyok, tegnap és ma is egész nap ment a hasam. ma annyira gyengének érzem magam, hogy itt ülni alig bírok. Úgy le vagyok gyengülve, mintha beteg lennék. Mire felfogok valamit... :S le vagyok lassulva, idegbeteg vagyok, szúr a gyomrom...

Hagyjam abba? Mert ez így nekem nem oké :(


2009. júl. 18. 12:59
 1/9 A kérdező kommentje:

ha valaki nem ismerné:

ebbe a diétába semmi szilárdat nem szabad enni. 3x kell inni naponta abból a fehérjeturmixból, és mellette zöldségleves levét inni, +tea, víz. 14 napig tart..

2009. júl. 18. 13:02
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
úú szerintem mindenképp hagyd abba! Csak kicsinálod magad és ennek később is lehetnek következményei. A szervezeted legyengül és utána könnyebben elkapsz mindent.. én estem már ebbe a hibába. És szerintem az ilyen gyors diéták a legrosszabbak, most nem fogok újdonságot mondani, de ha utána visszaállsz a normális étkezésre, jönnek vissza a kilók. Ha komolyan fogyni szeretnél, probálkozz más fajta diétával, és sporttal! És ha fogyózol, szedj mindig vitamint!
2009. júl. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd abba!! Menjél egyél párolt zöldségeket, sovány húsokkal, vagy szendvicset teljeskiörlésű kenyérből, csirkesonkával, paradicsom minden zöldség. Gyorsan!!!
2009. júl. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Csak úgy le szerettem volna fogyni.. :'( Kipróbáltam már sokféle életmódváltást, semmi se jött be, 1-2 kg-t fogytam, aztán semmi...

100 kg vagyok, nyaralni megyünk aug. végén, eddig nem voltam szégyenlős, de most már.. :'(

2009. júl. 18. 13:12
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem te kérdezted tegnap a Hunyadi János keserűvizet? A szervezeted a kérdésre megadta a választ! Ez a diéta nálad nem fog 14 napig tartani, mert előbb kerülsz kórházba. A kiszáradás lehet, hogy máris fennáll. Nem lehet ilyen sürgős. Ráadásul ami gyorsan lemegy, az gyorsan vissza is jön. Egészséges étrendre, megfelelő arányú tápanyagokra és mozgásra van szükséged. Drasztikus fogyókúrát csak orvosi javaslatra és orvosi felügyelet mellett szabad alkalmazni. Ma könnyű szilárd étellel kezdd, ne terheld hirtelen a gyomrodat, és térj vissza a normál kerékvágásba.
2009. júl. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

De, én kérdeztem. Még ma is megy hasam :S


Hát akkor azt hiszem, abbahagyom.. :(

2009. júl. 18. 13:19
 7/9 anonim ***** válasza:
75%

Na most figyelj jól!!! Ne kinozzd magadat ilyen hülyeségekkel! Egy vmi jó és eredményes ... mit akarsz hamar gyorsan lefogyni? Ne tedd! MERT 1. megterheled a szervezetedet 2. nem lesz TARTÓS az eredmény.


Leirom az én diétámat... én mondhatni vékony vagyok DE! le kellett adnom pár kilót orvos utasitására. 169cm...64kg-ról indultam decemberben most vagyok 55-57 igy beállt és nekem tökéletes és a dokinak is!

Tudni kell h egy nem túlsúlyos nőnek nehezebben indul el és lassabb a fogyás.De sikerült!


Na szóval...válts szemléletet, életmódot ahogy tetszik.


és IGY ÉTKEZZ!!! >>>>>>

R: 30g ebből max. 10g gyors

T: 20g 10g gyors 10 lassú

E: 50g max 20g gyors

U: 20g mind gyors

V: 40g max. 10g


Ez teljes egészében olyan diéta amit a cukorbetegek alkalmaznak...nem vagyok én sem az mégis ez az ami bevállt . Ismerősöm igy fogyott 1 év alatt 35 kg-ot!!!

Lényeg naponta 5x egyél keveset. MIÉRT??? -- mert ha 3 óránként étkezel nem esik le a vércukorszinted nem alakul ki a farkaséhség és mégcsak nem is kínzod magad!!!:))

FONTOS ! Étkezések között NEM LEHET gyümölcslevet inni csak vizet mert abban is van szénhidrát, de ha belerázódsz nem fog nehezedre esni!:)hidd el, én sokszor úgyérzem h jaj ne már megint enni kell? és ha nem kívánom is kell, akkor max 1 jó pohár gyümilevet iszok v.kettőt!!

Szervezeted hozzászokik h rendesen kap enni rájön h nem kell raktérozni és csak úgy olvadnak le majd a kilók!!:)


TILOS : mindennemű cukor, fehérkenyér helyett teljeskiőrlésü, sütéshez sima liszt helyett teljes kiőrlésü!,

Csak arra kell figyelni h annyi szénhidrátot vigyél be ami elő van irva!!! És mellett heti 3x mozgás min. 30 perc.


Ha szeretnél többet megtudni küldök szivesen diétás receptet és a táblázatokat is ami a szénhidrát számoláshoz kell!!

2009. júl. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
Nem nekem szólt, de a 23.25-ös válasz elég hiányos: mi az, hogy gyors meg lassú, meg mi az, hogy 20,30,50 gram? (2,3,5 deka) Most akkor mit és mennyit lehet enni?
2009. júl. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Erre irtam h küldök részletesen táblázatot ... ha irsz priviben!! gyors és lassan felszivodó szénhidrát!!! a gramok azt jelölik mennyi szénhidrátot ehetsz meg 1 adott étkezés során , Reggel, Tizórai, Délben, Uzsonna, és Este!!
2009. júl. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!