Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagy tanácsra lenne szükségem,...

Nagy tanácsra lenne szükségem,26 nap alatt szeretnék látványos eredményt elérni az alakommal. Milyen torna gyakorlatokat végezzek, amit itthon tudok, és nem kell hozzá semmilyen eszköz és persze hatásos?

Figyelt kérdés

Nem vagyok kövér,160cm 52-53kg.26nap múlva megyünk nyaralni,de van egy kis fölöslegem.Cukros,édes dolgokat nem eszek,nem iszok(kóla,szénszavas cuccok).Kenyeret fehéret eszek,de csak ritkán.Nem fogok fogyókúrázni,mert nem kövér vagyok,csak feleslegem van.Sok gyümölcsöt,zöldséget eszek.Izmosítani szeretném magam,a legkritikusabb részek:has,comb,fenék.Leginkább ezeket szeretném otthon megmozgatni.Milyen gyakorlatok végezzek,hogy látható eredményt érjek el?Ha tudtok képet,videót is küldhettek,hogy az adott gyakorlat hogy néz ki.Kondim jó,tehát naponta tudok tornázni,persze jól elfáradok majd,de ha látszik az eredmény akkor megéri:)

Kérlek segítsetek!

14/L


2009. júl. 18. 14:39
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Kerékpározz!
2009. júl. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az elég,ha napi egy órát biciklizek?:O
2009. júl. 18. 15:40
 3/8 A kérdező kommentje:
egyébként várom a további válaszokat!Légszíves segítsetek!!
2009. júl. 18. 16:40
 4/8 A kérdező kommentje:
légyszíves*
2009. júl. 18. 16:41
 5/8 anonim ***** válasza:
74%

160 centihez 52 kiló, hát nem tudom, hol lehet az a zsír, talán a füledben? :D


viccet félretéve, ha tényleg úgy látod, hogy az a pár kiló egy helyen csoportosul, nyilván azt a részt kell nagyon intenzíven megmozgatni.


a has a legnehezebb ügy. felülés, napi 10-zel emelni.

állva derekat teljesen körbeforgatni minden irányba, ill. hajolgatni, hadd húzódjon (bemelegítés előtte!!!)

fenék: bicikli illetve az a mozdulat, hogy odaállsz egy székhez, és a lábad hátraemelgeted, amíg csak bírod - nem lendületből, hanem lassan.

fenék, comb: guggolás, és napi szinten emelni!

felkar: 1-1.5 kg súlyzó több irányba.

2009. júl. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
én Rubint Réka: Napi 20 perc önmagadért című DVD-jét ajánlom. a www.impulsive.hu nevű oldalról le is tudod tölteni =)
2009. júl. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Cindy crawford Fitness csak neked dvd-je, napi 45 perc, elég látványos eredményeket hoz.
2009. júl. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

Közben olvastam itt,hogy a youtube-on van egy jó videó,a van öt perced? És hogy az nagyon jó.Kipróbáltam a has kivételével mind a kettőt meg csináltam,a hasi rész nagyon nehéz.De biztos,hogy használ.Sokan írták:)

2009. júl. 18. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!