Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így sikerülhet tovább fogyni?

Így sikerülhet tovább fogyni?

Figyelt kérdés

Már fogytam kb 6 kg-ot, de most dolgozom, ülőmunkát végzek reggel 7-től du 4 -ig, ezeket eszem:

reggel: 1 abonett rajta 2 szelet sonka, 2 szelet light sajt, uborka, paprika, jégsaláta

tízórai: gyümölcs (1 barack vagy ananász), activia ivójoghurt (250 g-os, kb 80 kcal) vagy jogobella light joghurt

ebéd(helyett) : 1 magvas zsemle

normális ebéd vagyis már vacsora mert 4 kor eszem : változó, amit anyukám főz, de abból se sok.(lisztes dolgokat,tésztát,rizst, burgonyát, zsíros dolgokat kerülöm)

heti 6x futok egy órát.


2012. aug. 2. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem igy is fogsz fogyni csak nem olyan gyorsan.
2012. aug. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Többet érni 6x1 óra futásnál 3 súlyzós edzés és 3 intervallum edzés.
2012. aug. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Többet érne...

Bocs.

2012. aug. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Igazából ha fogyni szeretnél ne egyél szénhidrát tartalmú élelmiszereket (pl.: kenyérfélék). Zöldség, gyümölcs, puffasztott rizs, joghurt meg hasonlók jók, de csak reggel meg délben. Legyen meg mindig pontosan a reggeli 9-nél előbb, az ebéd ne túl későn. A vacsora nagyon fontos mivel akkor tudod bevinni magadnak azt a kellő energiát ami miatt nem fogsz legyengülni. Legyen az főtt étel mindig, illetve egy kis hús. Az étkezések előtt és után 20 perc-el ne igyál folyadékot, mert felhigítja a gyomorsavat, ezáltal kevésbé fog felszívódni az étel és nehezebben tudsz majd lefogyni.

A futás rendkívül hasznos és este fuss vacsora előtt.

Sikerülhet fogyni így is, de gyorsan ne akarj, mert nem egészséges. A lényeg a rendszeresség és, hogy mindent hétről hétre ugyanúgy csinálj.

Remélem segítettem.

2012. aug. 15. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!