Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Adataim: 160 cm,65 kg 20...

Mucus98 kérdése:

Adataim: 160 cm,65 kg 20 kg-ot akarok fogyni. Mennyi idő alatt sikerülhet?

Figyelt kérdés
2012. márc. 3. 10:42
 1/7 mantis religiosa ***** válasza:

Ha ennyire nincs eszed, akkor vágd le a két lábad és meg is van!


Ha van, és tudsz számolni, meg olvasni, nézz meg egy súlytáblázatot és láthatod mennyit is kellene leadnod.

2012. márc. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kösz. erre még nem gondoltam, de ha már így van akkor a beleimet is szétvágom egyszer az biztos
2012. márc. 3. 12:11
 3/7 anonim válasza:
Miért akarsz ennyit fogyni? Én 162 cm vagyok és kb 70-75 kilo... Nekem kellene 20 kilo. Neked eléglenne 5.. válaszolj légyszi mert érdekelne.
2012. márc. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jaaaj mucus te mindig olyan idióta kérdéseket teszel fel.
2012. márc. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
7-10 hónap alatt leadhatod, úgy, hogy nem is jön vissza. Életmódváltással.
2012. márc. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

En 158 vagyok 63kg-mal, de en csak 8-10kg-t szeretnek lefogyni.Szerintem neked is eleg lenne max 10 kilo minusz. Gondold csak el, 160 cm-rel 45 kilosan hogy neznel ki? En tudom, hogy 50 kiloval mar gebe lennek:S Persze, ha az akarsz lenni hajra, de aztan ne csodalkozz, ha szeretkezes kozben a pasid beuti magat a medence csontodba.

En most 3 honap alatt akarom leadni azt a 8-10 kilot, neked is az lenne az idealis. Probalj meg kaloriamentesebb cuccokat enni, en pl nem tudok lemondani a kenyerrol, igy olyan kenyeret kezdtem el enni, ami a leheto legkevesbb kaloriat tartalmazza. Ekepp vasaroltam felvagottat es vajat is hozza, valamint zoldsegeket reggelire, tizoraira ebedre (parolt zoldsegkoret), uzsira es vacsira. Szerintem hulyeseg, hogy nem lehet vacsizni fogyokura alatt. Na na, hogy lehet. Zoldseget ehetsz vacsira. Ha 1200-1600 kaloriat fogyasztasz egy nap (azt mondjak, 5-600 kaloriaval csokkentened kell a napi bevitelt), akkor talan elerheted a heti egy kg-ot, ami a maximalisan egeszsegesnek mondhato suly egy hetre. Ha ennel tobbet fogysz, az mar nem egeszseges...de mashogy mondom: ha ennel tobbet fogysz hetente, fennall a veszelye, hogy teli leszel fogyasi csikokkal, mert hirtelen sokat fogysz, es a borod nem tud alkalmazkodni ilyen gyorsan.

2012. márc. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
utolso vagyok: mar vegig csinaltam egy 15kg-os fogyast ezzel a modszerrel fel eve, akkor 58-ra sikerult fogynom, de sajnos utana nem figyeltem oda, visszatertem a habzsolasra, es most 63kg vagyok, most megfogadtam, hogy megcsinalom megint, de nem fogom visszahizni, eleg kemeny melo volt leadni a 15kg-t.
2012. márc. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!