Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kb.1500 kalória nagyon sok a...

Kb.1500 kalória nagyon sok a fogyókúrához?

Figyelt kérdés

Valahogy így jött össze a mai nap, nagyon sok ez a mennyiség?

Edzettem mellette rendesen.


2012. aug. 2. 20:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Mekkora vagy (kor, magasság, testtömeg)?

Szerintem még kevés is lehet...

2012. aug. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Szoondiii ***** válasza:
0%

1. nem számolunk kalóriát, mert nincs értelme.

2. 1500 kcal mi? egyél húst és zöldséget, gabonát (kenyér) és tejet még véletlen se.

Innentől tök mindegy mennyit eszel, a tested egészséges lesz, a testsúlyod be fog állni egészségesre.

2012. aug. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Már miért nem számoljuk a kalóriákat?

A zöldségtől és hústól is el lehet hízni, van az a mennyiség!


Amúgy meg tej(termék)et laktózérzékenyek, gabonát meg liszt(glutén)érzékenyek ne fogyasszanak, mindenki másnak lehet.

Ebben a témában ajánlom nézz utána, hogy Szent-Györgyi Albertnek miként vélekedett a búzáról.

2012. aug. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Szoondiii ***** válasza:
0%

Szentgyörgyi mióta volt táplálkozás kutató?

Nem találsz olyan embert, aki hústól, zöldségtől zsírosodott volna.. hagyjuk már!

Nem is tudod számolni a kalóriákat, mert fogalmad sincs a tested igényéről, még kevesebb a lejátszódó hormonális hatásokról..


Most hagyd a testépítő klisé dumát, bevitt kcal- leadott = végeredmény, ismerem.. én is így tanultam...

nem igaz.


Ch mentesen kell étkezni, a gabonákról nem egy c-vitamin kutató véleményét kell olvasni, hanme akárhány témábavágó tanulmányt el kell olvasni (glutén, lektinek, rostok..), el kell gondolkozni mióta is eszik az ember ilyen "kajákat", és össze lehet rakni, hogy nincs rá szükséged sőt káros.

Nem kell kötni az ebet a karóhoz, úgy sem tudja kérdező számolgatni az 1500 kcal-ját, és nem is kell..

2012. aug. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ezt a kalóriaszámlálást erről az oldalról vettem :)

Tegnap ettem husit, ubisalit is szóval a fehérje - zöldség arány megvolt rendesen.

164 cm vagyok és 70 kiló.

2012. aug. 3. 10:16
 6/7 Szoondiii ***** válasza:
0%

A kalóriaszámolgatást anno még én (is) nyomattam itt, 1-2 éve.. mert itt áll a "modern" nyugati táplálkozástudomány, sajnos. És persze nekem is penge tudásom volt, ami elméletben meg is állta a helyét. Gyakorlatban sajnos nem...


Edd a husidat, friss zöldekkel, nasizz diót, olajos magvakat.. Én kezeskedem arról, hogy javulni fog minden az étkezéssel kapcsolatban.

A szénhidrát függőség is el fog múlni néhány nap alatt, utána már luxus lesz egy pizza vagy édesség, de 1-1 alkalommal az nyilván nem gáz, viszont tök jó íze lesz újra az ilyen kajáknak :)

Szóval hús-hús hús éljen! Hal, disznó, marha.. saláta, retek, hagyma, uborka, cékla, paradicsom paprika..! nyami :))

Nagy narcművész, mindjárt tolok én is csirkehúst zőccséggel, akinek nem tetszik hogy nem tocsog a lisztben azt kivágom az ablakon :D

2012. aug. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Már nem azért, de Szoondiii, Te minek is válaszolsz kérdésekre??? Mert értelmeset eddig még nem sikerült... Bocsi, de már nagyon idegesített...
2012. aug. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!