Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kövér. Duci-testes vagyok?...

Kövér. Duci-testes vagyok? Milyen az alkatom? őszintén

Figyelt kérdés

[link]

Nem várok fényezést és semmit..voltam kórházban és a belgyógyász nő azt irta a papiromra latinul,hogy kissé testes-kövér vagyok.



2012. aug. 4. 07:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nálam nem jelenik meg a kép:/
2012. aug. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
de bakker miért nem?áááá [link] így se?
2012. aug. 4. 07:53
 3/19 anonim válasza:
100%
A mellénytől nem látszik a hasad(ha van)-illetve leszorítja az.Mindez mellett kövér semmiképpen nem vagy. Sőt még duci sem.
2012. aug. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
96kg voltam régen ugy majdenm most már 2éve,oda figyellek mit eszem stb és mozgok is...kórházban azért voltam,mert beszedtem pár gyógyszert mivel dagadtnak látom magam...erre a belgyógyász nő még rápakol nekem egy lapáttal:(
2012. aug. 4. 07:56
 5/19 dzsazsa válasza:
37%
A képen amit feltöltöttél, szerintem nem vagy kövér, sőt még duci sem. Combban kicsit erősebb de azt szaladással, és combgyakorlatokkal, leg megic-kel lehet vékonyítani. Amúgy teljesen rendben vagy.
2012. aug. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan mi volt az a latin szó, amit ráírt a papirodra? Mert, hogy nem azt, hogy kövér vagy, az tuti!
2012. aug. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
2012. aug. 4. 08:04
 8/19 A kérdező kommentje:
kissé corpulens ezt irta rám.Neten testes-kővért dobott ki..amúgy most privibe volt akitől megkaptam,h enyhén elhizott vok haha:)) csak jól látom magam!!!
2012. aug. 4. 08:05
 9/19 A kérdező kommentje:
Amúgy futok,taposk és RR napiszinten illetve egy hét pihi van és súlyzos edzést is végzem,kenyeret nem eszem se cukrot illetve a ha kenyér max 2hetente de akkor is csak rozs és nagyon kevés,tésztát sem eszem sok csikre és hal meg zöldésg.Még sem fogyok már lejebb és ennek vagyok a lelkibetegge erre a drnő megerősített csak benne,h jól látom magam.amúgy miért nem megy lejjebb a súlyom?régen mint irtam is 96voltam lefogytam de ennél lejjebb már nagyon régota nem mozdul:( illetve mikor sikreült 2kg-ot lemennem a lábamból lement az izom pedig nem éheztem meg semmi.na ennek az oka?
2012. aug. 4. 08:11
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Ismét egy egonövelő kis p.csa. Az alakoddal nincs baj, viszont az arcod elég rusnya. Bocs az őszinteségemért.
2012. aug. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!