Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Cintia2 vagyok 173 cm és 73...

Cintia2 kérdése:

Cintia2 vagyok 173 cm és 73 kg és szeretnék fogyni szerintetek mennyit kéne fogynom és hogyan lehet gyorsan fogyni fogyókúrázás gyógyszerek nélkül?

Figyelt kérdés

2012. aug. 5. 09:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Egy 5-10 kg-t szerintem le kellene dobnod.

Gyorsan vagy tartósan akarsz fogyni? :) Én inkább az utóbbit ajánlanám. :)

Húszezerszer leírtuk már szerintem az egészséges étrendet. Zöldségek, gyümölcsök, csirke, hal, tojás, túró stb.

Napi ötszöri étkezés. Én kalóriát szoktam számolni, neten van egy csomó kalkulátor, ki tudod számolni, hogy neked mennyi kell. (kor, magasság, súly, edzés alapján)

Plusz mozgásmozgásmozgás. Én heti 3× futok és 3× tornázok, de elég heti 3-4 napi mozgás is szerintem. Menj el futni, ússz, biciklizz stb. De youtubeon is rengeteg tornát találsz, én ajánlani tudom Jillian Michaels 30 napos tornáját. Tegnap este tornáztam rá... hát ma alig bírom felemelni a karom. :) Sok szerencsét a fogyáshoz, ha valami kérdésed lenne vagy bármi, nyugodtan írj privit, szívesen segítek. :)

2012. aug. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ de azt hallottam hogy a kalória számolás az hülyeség nem segít semmit ugyanis az a kalória amit egy nap elfogyasztasz lehet mind szénhidrát és akkor nem fogy nem?
2012. aug. 5. 13:42
 3/6 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más a véleménye. Én egy hónap alatt lefogytam 5kg-t úgy, hogy edzettem és kalóriát számoltam. És közben ettem néhanapján csokit vagy fagyit is. Nyilván mértékkel kell enni, nem csak azon élni.

Ha kevesebb kalóriát eszel, mint amennyire a szervezetednek szüksége van, a tartalékokhoz fog nyúlni és így nyilván fogysz. Olvasd végig a fogyókúrás kérdéseket, rengeteg nézőpont van és mindent vagy leírtunk hússzor. Döntsd el te, hogy neked mi a szimpatikus. :)

2012. aug. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én azt hallottam, hogy azoknak akik nem sportoltak és kevés feleslegük van elég csak egy picit csökkenteni a ételbevitelen és heti 3x egy óra testmozgás. Neten találsz mindenféle tornát ami alakformáló is. Így onnan adod le a kilót ahonnan szeretnéd.
2012. aug. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jah és semmiképpen ne éhezzél! HA főétkezések közt éhes vagy kis gyümölcs, joghurt teljes kiőrlésű lisztből kifli. Ilyesmi.
2012. aug. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2012. aug. 8. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!