Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hol vehetek olcsón de jó zöld...

Hol vehetek olcsón de jó zöld teát?

Figyelt kérdés

Sok jót olvastam róla, nem csak azért szeretnék venni, mert állítólag fogyaszt is, hanem más jótékony hatásai miatt is. Tudom hogy ezzel magában nem lehet fogyni, úgyhogy kérem hogy ilyenekkel ne farasszon senki :)


Gondolom zöld tea és zöld tea között is van különbség, így lehetőleg olyanok írjanak akiknek már van egy bevált márkájuk. Ja és ha lehet árát is irnatok?

Előre is köszönöm :)



2012. aug. 5. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:
én az Auchanban veszem, a kimérős résznél. Eddig ez a legjobb, amit próbáltam, látszik, hogy tealevelekből van,nem csak egy kis por, finom az illata és az íze.
2012. aug. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

végül a DM-ben vettem 850ft-ért 100g szálas zöldteát, szerintem ez éri meg a legjobban és ez eredeti kínai zöldtea.

Volt még ott valami filteres zöldtea 500ft-ért, majdnem megvettem, de az össz-vissz csak 47g volt és annak is csak a 85%-a volt zöldtea. És ez volt a legolcsóbb filteres, szóval mindenféle képpen a 100g-os kínai zöldteát ajánlom :)

2012. aug. 12. 12:43
 3/3 anonim válasza:
Rossmanba láttam kinai zöld teát (szálasat) 500 ft ért az is 100 g os ha joltudom. am meg ajánlani tudom a Dr.Chen féle Ginko-ginseng zöld tea keveréket. szellemi,fizikai teljesítményt növeli és energiát ad. Az íze nekem eleinte fura volt de megszoktam. nagyon jó hatást ért el nálam. Tanulás szempontjábol és edzés közben. Csak ajánlani tudom.
2012. szept. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!